240sx

Stary dział garaż. Tematy archiwalne. Najważniejsze tematy będą na bieżąco przenoszone do nowych działów.

Moderatorzy: drift-rak, e30 owner

Re: 240sx

Postprzez Davidof » 23 lip 2008, o 16:08

wiesz ile ludzi tyle zdań... więc powinieneś wybrać co Tobie będzie bardziej pasować, szczególnie pomyśleć jakie plany na auto... przejechać się tym i tym w specyfikacjach docelowych jakie chcesz osiągnąć po zimie

Moim zdaniem
BMW:
-bezawaryjność
-stosunkowo ciężko podnieść moc (swap lub uturbianie:))
-na początek tańszy w utrzymaniu i przygotowaniu (325 zawias i teoretycznie możesz się bawić)
-milion tanich części


NISSAN:
-Å‚adniejszy :thumbsup:
-japoński
-świst turbinki :twardziel:
-bardziej rozwojowy
-myślę że większa awaryjność

ale to wszystko zależy co zrobisz z tym autem w zime :) (ja bym od tej strony zaczął)

pozdrawiam Davidof
Avatar użytkownika
Davidof
DRIFTER
 
Posty: 530
Dołączył(a): 22 maja 2008, o 12:31
Lokalizacja: toruń/wawa

Re: 240sx

Postprzez maÅ‚pa777 » 23 lip 2008, o 17:15

To może ktoś chce kupić ode mnie nyse s13 z 93roku. Kupiłem ją 2 lata temu z myślą swapa na sr20det no i na myśleniu sie skończyło. Cena 2500zł. Dla szybkich zainteresowanych promocja cenowa. Jak by co to dzwonić na 510800600.
Avatar użytkownika
małpa777
DRIFTER
 
Posty: 398
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 22:49
Lokalizacja: Siedlce

Re: 240sx

Postprzez robacek » 23 lip 2008, o 21:13

małpa ale zes wyskoczyl!:) napiszesz cos wiecej o autku? glownie chodzi mi o stan budy i silnika. bo jeden sezon chcialbym na tym silniku przejezdzic. a jak do swapa kupowales to silnik chyba nie gral roli:P ale cena jest naprawde mega jesli jest ok. to by starczylo mi kaski na sporo gratow na poczatek. ale to juz odpowiedz mi na pw jak mozesz to pogadamy;)

davidof dzieki za wypunktowanie plusow i minusow Twoim zdaniem. takiej rzeczowej pomocy potrzebuje:)
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: 240sx

Postprzez Javie » 24 lip 2008, o 16:06

robacek napisał(a):ps2. szkoda ze mr2 ma tylko 150km.. chociaz na allegro jest jedna zrobiona do 280 ciekawe tylko jak ten silnik to znosi. bo samochod brzydki nie jest:) jeszcze silnik z tylu wiec moze byc ten sam problem co w porshe. ale samochodzik ladny:)

Nie silnik z tyłu, tylko centralnie. Porsche ma z tyłu (chyba, że Carrera GT, to centralnie). Ogólnie wyważenie znacznie gorsze i dużo trudniejsza w opanowaniu bokiem.

Robacek - nie obraź sie, S13 i kręcisz nosem na koszty, S14 dla ciebie za drogie, a przymierzałeś sie do Skyline z całkiem innej półki cenowej... Człowieku, mocy i tak ci w końcu zabraknie, zawias zrobić musisz, tak samo rozpórki, kubły czy szelki... Ale to na sam początek. Poza tym w każdym aucie coś ci sie wysra i będą koszty. Zamiast rozważać tysiąc opcji poszukaj sobie czegoś na driftcars i daj do przekładki, albo nawet i nie, jeśli mówisz, że fura tylko na zawody... Wyjdzie cie to taniej niż rzeźbienie w jakimkolwiek aucie w pl. Takie moje 0,03 PLN.
Avatar użytkownika
Javie
Touge Drifter
 
Posty: 431
Dołączył(a): 2 lip 2008, o 16:12
Lokalizacja: Osw

Re: 240sx

Postprzez robacek » 24 lip 2008, o 20:35

spoko juz was nie mecze. mam plan juz i bede sie go trzymal. duzo rzeczy w planach do zrobienia ale to juz w projektach jak bedzie samochod. mam nadzieje do zobaczenia na japan drift day;)
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Garaż - Archiwum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości