Ktoś do wydumania zawieszenia w trójmieście

Stary dział garaż. Tematy archiwalne. Najważniejsze tematy będą na bieżąco przenoszone do nowych działów.

Moderatorzy: drift-rak, e30 owner

Ktoś do wydumania zawieszenia w trójmieście

Postprzez ancymon » 25 cze 2008, o 22:46

pacjent to e30 z m52b28, zawias k sport, wszystko hula i się kula, ale... mam powiększony promień skrętu i niestety koło obciera i o wnętrze nadkola i drążek stabilizatora (albo o wachacz). O ile nadkole byle blacharzyna mi przytnie, o tyle ingerencja w sam zawias nikomu się nie widzi, potrzebny jakiś szpec vel magik;) samemu jestem daleko w polu (czyt. user, nie mechanik) więc absolutnie samemu tego nie zrobię (tylko spsuje;). Zna ktoś zakład/kogoś?? Z góry dzięki!! A... i szukam tej osoby w trójmieście, nie za bardzo mam czas teraz pchać teraz auto gdzieś daleko.
ancymon
Clutch Burner
 
Posty: 30
Dołączył(a): 29 kwi 2008, o 23:39

Re: Ktoś do wydumania zawieszenia w trójmieście

Postprzez dAYTONA » 25 cze 2008, o 23:22

Może dystanse na koła... albo koła z nizszym ET.

Pozdro.
Avatar użytkownika
dAYTONA
Król Ronda
 
Posty: 63
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 00:18
Lokalizacja: Adelaide.au/Wrocław

Re: Ktoś do wydumania zawieszenia w trójmieście

Postprzez ancymon » 26 cze 2008, o 16:06

to swoją drogą...ale trzeba jeszcze troszku podumać (bo i tak obciera). W modlinie Bartek Chrzanowski zdradził mi jak zrobić taki negatyw jak on ma;) (za co publicznie mu przy tej okazji dziękuję!). Ale auto dojeżdża na kołach na razie na imprezy i treningi i niestety muszę się z lekka z tym wstrzymać...
ancymon
Clutch Burner
 
Posty: 30
Dołączył(a): 29 kwi 2008, o 23:39

Re: Ktoś do wydumania zawieszenia w trójmieście

Postprzez robo_slu » 6 lip 2008, o 20:14

spróbuj ustawić zbieżność kół może pomoże :D
robo_slu
 


Powrót do Garaż - Archiwum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości