PILNE POMOCY

Stary dział garaż. Tematy archiwalne. Najważniejsze tematy będą na bieżąco przenoszone do nowych działów.

Moderatorzy: drift-rak, e30 owner

PILNE POMOCY

Postprzez ROBERTOO » 4 cze 2008, o 13:37

:beg: :beg: :beg: Jestem posiadaczem BMW 3 2,5 litra.Mam maly problem i licze na czyja pomoc.Wymienilem pompe wodna ponad dwa miesiace temu dzis na trasie temperatura silnika dotarla do czerwonej tarczy a nawet ja przekroczyla.Na chlodnicy nie ma czujnika ktory otwiera obieg wychodzi na to ze jest brak obiegu wody w bloku pomozcie co moze byc nie tak!! :banghead: trace juz glowe koszty nie sa wazne samochod potrzebny do dojazdow do pracy :banghead:
ROBERTOO
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 cze 2008, o 13:29

Re: PILNE POMOCY

Postprzez Bambus » 4 cze 2008, o 14:18

Najpierw termostat sprawdź czy się otwiera
Avatar użytkownika
Bambus
Touge Drifter
 
Posty: 386
Dołączył(a): 18 lut 2008, o 17:12
Lokalizacja: Kutno

SERDECZNE DZIEKI

Postprzez ROBERTOO » 7 cze 2008, o 16:10

Problem byl bardzo latwy Moja zona jadac z otwarta szyba miala wlonczone ogrzewanie na maxsa na zewnotrz byl upal i stalo sie co mialo sie stac zagotowala sie woda.Dziwne zdazenie :yahoo: jeszcze raz Dzieki za pomoc
:drift: :drift: :drift: :drift: :drift: :drift: :drift: :drift: :drift: :drift: :drift: :drift: :drift: :drift: :drift: :drift:
ROBERTOO
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 cze 2008, o 13:29

Re: PILNE POMOCY

Postprzez mart » 7 cze 2008, o 18:47

to naprawde dziwne ja czesto wlaczalem ogrzewanie na maxa po to zeby temperatura silnika mi spadla jak mi wisco siadlo i nie domagala chlodnica :shock:
mart
Touge Drifter
 
Posty: 117
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 15:56
Lokalizacja: livingston

Re: PILNE POMOCY

Postprzez sputnik » 8 cze 2008, o 06:54

Robert to ,że miała włączone ogrzewanie na maksa pomaga tylko zejść z temp w dół!
Avatar użytkownika
sputnik
Touge Drifter
 
Posty: 438
Dołączył(a): 22 mar 2008, o 15:53
Lokalizacja: Wrocław

Re: PILNE POMOCY

Postprzez Pepez » 8 cze 2008, o 12:02

Tak jak już napisali mart i sputnik włączenie ogrzewania na maxa pomaga zejść temperaturze silnika więc coś nie tak chyba :nea:
Avatar użytkownika
Pepez
Clutch Burner
 
Posty: 35
Dołączył(a): 10 sty 2008, o 18:11
Lokalizacja: Gdańśk


Powrót do Garaż - Archiwum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości