Zestaw turbo do M20 plug&play by GEKO

Stary dział garaż. Tematy archiwalne. Najważniejsze tematy będą na bieżąco przenoszone do nowych działów.

Moderatorzy: drift-rak, e30 owner

Re: Zestaw turbo do M20 plug&play by GEKO

Postprzez BRUS » 17 cze 2008, o 17:25

rennen
Zadziwiająca logika - przerobiłem dwa silniki m20 oba się rozwaliły wniosek silniki są do d...y
Czyli - nie potrafię zrobić z drewna skrzypiec , wiec drewno jest do d...y
BRUS
 

Re: Zestaw turbo do M20 plug&play by GEKO

Postprzez Karol_e28 » 16 lip 2008, o 20:09

ciekawe czym oni to wysterowali? :glare:
Avatar użytkownika
Karol_e28
Touge Drifter
 
Posty: 722
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 14:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zestaw turbo do M20 plug&play by GEKO

Postprzez prince.temi » 16 lip 2008, o 23:29

Pewnie tym: itd. itp. :D
Avatar użytkownika
prince.temi
Touge Drifter
 
Posty: 109
Dołączył(a): 11 lip 2008, o 12:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Zestaw turbo do M20 plug&play by GEKO

Postprzez Enzo » 17 lip 2008, o 06:17

Tez sie nie zgodze, ze M20 jest do d....

Mialem M20B27 i wytrzymala 3lata katow i nadal jezdzi u kolegi w E30 :grin:
Avatar użytkownika
Enzo
DRIFTER
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 08:07
Lokalizacja: Nysa

Re: Zestaw turbo do M20 plug&play by GEKO

Postprzez rennen » 21 lip 2008, o 10:31

BRUS napisał(a):rennen
Zadziwiająca logika - przerobiłem dwa silniki m20 oba się rozwaliły wniosek silniki są do d...y
Czyli - nie potrafię zrobić z drewna skrzypiec , wiec drewno jest do d...y


Polecam ci zasadę "kibic z boku nie robi tłoku" . Nie znasz mnie, nie wiesz jakie to były silniki, w ogóle nic nie wiesz na ten temat.. więc odpuść sobie te złośliwości, bo nic ci to nie da a ja się i tak nie przejmę. :)
Avatar użytkownika
rennen
Król Ronda
 
Posty: 70
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 16:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Zestaw turbo do M20 plug&play by GEKO

Postprzez dunlop6 młody » 25 lip 2008, o 08:32

witam może 25tysi to za dużo zobaczcie to http://www.allegro.pl/item406186532_tur ... drift.html na pewno taniej :yeah: :yeah:
dunlop6 młody
 

Re: Zestaw turbo do M20 plug&play by GEKO

Postprzez woytek13 » 25 lip 2008, o 08:47

A strojenie przez samoadaptacje pewnie :rotfl2: 350KM przez sam FMU się nie zrobi raczej. A kolektor wygląda na ebay. Utorbić to i taniej można, ale żeby to działało przez sezon to już trzeba dopracować lepiej. A firma to ta sam co Choina kupił E30 od nic, nieźle się biorą do roboty
Avatar użytkownika
woytek13
Touge Drifter
 
Posty: 996
Dołączył(a): 6 kwi 2008, o 13:04
Lokalizacja: Fajsławice/Lublin

Re: Zestaw turbo do M20 plug&play by GEKO

Postprzez Choina » 25 lip 2008, o 18:07

woytek13 napisał(a):A strojenie przez samoadaptacje pewnie :rotfl2: 350KM przez sam FMU się nie zrobi raczej. A kolektor wygląda na ebay. Utorbić to i taniej można, ale żeby to działało przez sezon to już trzeba dopracować lepiej. A firma to ta sam co Choina kupił E30 od nic, nieźle się biorą do roboty



Musze lekko sprostowac - ja kupilem od goscia, ktory ja tam zrobil.
Niedawno bylismy na miejscu i widzielismy ten zestaw turbo - IC i kolektory wlasnie wygladaja z tego najlepiej, ale reszta to normalnie z puszki od piwa zrobiona:-p
Koles dlubie 2 nowe e-30. Jedna robi znowu ten koles od ktorego kupilem moja - tylko tym razem jest to BMW e30 M3!!! (tylko, ze motor padl i na jakis rok wklada 2,5, a potem wsadzi rzedowe R6 od M3 e36 :shock: ) bedzie piekna - biala z czarnym dachem, ale niestety nie do smigania bokiem:-( a moze to i lepiej, zal by bylo ;)

a druga, to dla jakiegos dzianego goscia, ktory chcial 2,5 turbo - i stad pewnie ten zestaw na allegro.
Ta jest w coupe, zielona w kolorze kawasaki (solaris) grenn - malowany farba od poznanskich autobusow :lol:
ale ta juz bedzie do szurania :grin:
Avatar użytkownika
Choina
DRIFTER
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 21:23
Lokalizacja: Swarzędz (Poznań)

Re: Zestaw turbo do M20 plug&play by GEKO

Postprzez JACEK » 27 lip 2008, o 09:31

Oferta skierowana jest do maniakow marki bmw ktorzy chca miec orginalne e30 z silnikiem bmw.Biarac pod uwage ilosc pracy i czesci to taki tuning musi tyle kosztowac.Mozna mowic ze to cena kosmiczna ale podliczajac godziny pracy i mnozac je przec ceny serwisowe do tego dodajc czesci naprawdce uwazam ze przy tych 25tysi Geniu mam maly margines na bledy i zysk.

P.S.
Za ta cena to spoko swapne do kazdej BMW 1jzGTE.Chyba nie trzeba porownywac mozliwosci tych silnikow
Avatar użytkownika
JACEK
DRIFTER
 
Posty: 245
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 16:32

Poprzednia strona

Powrót do Garaż - Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości