[wydzielony]Gazeta(Skany o AE86) vs net

Stary dział garaż. Tematy archiwalne. Najważniejsze tematy będą na bieżąco przenoszone do nowych działów.

Moderatorzy: drift-rak, e30 owner

[wydzielony]Gazeta(Skany o AE86) vs net

Postprzez ZiomalRadom » 11 mar 2008, o 07:00

ZiomalRadom
Touge Drifter
 
Posty: 152
Dołączył(a): 2 mar 2008, o 14:12

Re: Toyota ae86

Postprzez doktor » 11 mar 2008, o 11:06

Super Ziomal zes to zeskanowal. W sieci mozna znalezc obszerniejsze info na temat ae86.Mysle, ze ten artykul nadaje sie tylko do tego by go przeczytac w kiblu i miec jakies znikome pojecie o ae86.
doktor
Król Ronda
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 sty 2008, o 14:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Toyota ae86

Postprzez szefer » 11 mar 2008, o 17:25

DObrze ze przeskanowal przynajmiej ludzie ktorzy sie mniej znaja moga sobie przeczytac cos na temat tego auta, jak jestes taki kozak to moze pogadamy o omedze ? To ze ty wszystko wiesz to nie znaczy ze kazdy tak musi :tomato:
Avatar użytkownika
szefer
IDS PRO
 
Posty: 547
Dołączył(a): 3 sty 2008, o 14:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Toyota ae86

Postprzez doktor » 12 mar 2008, o 08:45

Czy ja napisalem, ze zle??Czy napisalem, ze wszystko wiem??Mozna na kiblu poczytac przynajmniej tak sklasyfikowalem ten artykul tak samo jak wiekszosc artykulow w tym pismie.CZytales pisma np. amerykanskie lub Aus gdzie jest pelno technicznych szczegolow poruszanych??O omedze mozemy porozmawiac jak nie masz przyjaciela do rozmow ;) . Napisalem chyba takze, ze wiecej mozna dowiedziec sie z forum-ow ;). Gdzie informacji jest w brod. Chyba linki do takowych zamiescilem tutaj. Poza tym wszystkim to google przyjacielem mym. tak??
doktor
Król Ronda
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 sty 2008, o 14:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Toyota ae86

Postprzez tery » 12 mar 2008, o 10:57

szefer napisał(a):jak jestes taki kozak to moze pogadamy o omedze ?


Kozak to taki co zjada Kozy z nosa.

:rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :twardziel: :rockon: :taunt: :yahoo: :rotfl2:
Avatar użytkownika
tery
D1 PRO
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 17:35
Lokalizacja: WWA

Re: Toyota ae86

Postprzez doktor » 12 mar 2008, o 11:05

HAHA bardzo smieszne.Miedzy nami sztywniakami.Dobra koniec pier...Bart dawaj lepiej foty z prac. Pokaz jak to wszystko wyglada bo sam jestem ciekaw.Polakierowane sa blotniki juz??Maska zrobiona??Usunal pozostalosci po zelkocie z maski??Pokaz zdjecia bo sie tu atmosfera robi napieta(ch). :D
doktor
Król Ronda
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 sty 2008, o 14:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Toyota ae86

Postprzez tery » 12 mar 2008, o 12:10

doktor napisał(a):HAHA bardzo smieszne.Miedzy nami sztywniakami.Dobra koniec pier...


:read: :taunt: :taunt: :banghead: :wave:

jaka napieta?
napewno nie z mojej strony... :wave: :rockon:
Avatar użytkownika
tery
D1 PRO
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 17:35
Lokalizacja: WWA

Re: Toyota ae86

Postprzez doktor » 12 mar 2008, o 12:32

Z mojej tez nie.Tylko za duzo tych emotikonow.Nie rozumiem przez nie Twojej wypowiedzi. Dobra gdzie sa zdjecia??.Ludzie sa zmeczeni i glodni i zdjec sie domagaja.
doktor
Król Ronda
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 sty 2008, o 14:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Toyota ae86

Postprzez Bartdrift » 12 mar 2008, o 13:23

Panowie doktor i szefer ,wyluzujcie sie troche. :robodance:
Zdjec nie ma ,bo czasu brak zeby tam jechac ,ale spróbuje cos zalatwic. :)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Toyota ae86

Postprzez szefer » 12 mar 2008, o 20:40

dobra sorki troche mnie ponioslo bo dawno nie :drift: i nie mam gdzie przeniesc tej energi :P
Pozdro !
Avatar użytkownika
szefer
IDS PRO
 
Posty: 547
Dołączył(a): 3 sty 2008, o 14:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Toyota ae86

Postprzez dAYTONA » 14 mar 2008, o 23:27

doktor napisał(a):Super Ziomal zes to zeskanowal. W sieci mozna znalezc obszerniejsze info na temat ae86.Mysle, ze ten artykul nadaje sie tylko do tego by go przeczytac w kiblu i miec jakies znikome pojecie o ae86.


Przynajmniej info w tym artykule jest 99% zgodne z rzeczywistością. A w siecie jest pełno głupot na temat tego co ktoś od kogoś słyszał, dobrze o tym wiesz. Pozatym nie każdy zna tak dobrze język angielski jak Ty. Nie rozumiem twego podejscia.
Avatar użytkownika
dAYTONA
Król Ronda
 
Posty: 63
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 00:18
Lokalizacja: Adelaide.au/Wrocław

Re: Toyota ae86

Postprzez doktor » 14 mar 2008, o 23:48

JEstem sceptyczne poniewaz nie lubie tego pisma za wiele artykulow nie popartych wiedza fachowa tylko go...nymi przedrukami.Wiesz jezeli ktos jest wielki fanem ae86 to nie sprzedaje 3dr levina nie majac drugiego takiego samego w garazu(Srebrna 3dr mlodego.).Przynajmniej ja bym tak nie zrobil. Slyszeliscie o szperze lamelowej??Dobra mialo byc o ae nie o pismie.Bart dawaj foty pokazuj co zes tam popsul. Musze kogos skrytykowac dawaj powody ;).Albo lepiej nie.
doktor
Król Ronda
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 sty 2008, o 14:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Toyota ae86

Postprzez Bartdrift » 14 mar 2008, o 23:57

hehe ,u mnie napewno znajdziesz,ale bedziesz musial poczekac troche,bo zdjec zadnych ciagle nie mam :P
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Toyota ae86

Postprzez dAYTONA » 15 mar 2008, o 00:53

doktor napisał(a):JEstem sceptyczne poniewaz nie lubie tego pisma za wiele artykulow nie popartych wiedza fachowa tylko go...nymi przedrukami.Wiesz jezeli ktos jest wielki fanem ae86 to nie sprzedaje 3dr levina nie majac drugiego takiego samego w garazu(Srebrna 3dr mlodego.).Przynajmniej ja bym tak nie zrobil. Slyszeliscie o szperze lamelowej??Dobra mialo byc o ae nie o pismie.Bart dawaj foty pokazuj co zes tam popsul. Musze kogos skrytykowac dawaj powody ;).Albo lepiej nie.


I uwazasz że ten artykuł w maxi jest przedrukiem? Większośc faktów z tego artykułu to ja napisałem. A to że obie gazety nie sa techniczne i pisza bzdury, to też fakt. Ale niestety artykuły są pisane przez ludzi co umieja pisać, a nie koniecznie umią kręcić przy aucie, czy nawet lubia to robić. I takie gazety sie też sprzedają w największych nakładach.
Avatar użytkownika
dAYTONA
Król Ronda
 
Posty: 63
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 00:18
Lokalizacja: Adelaide.au/Wrocław

Re: Toyota ae86

Postprzez doktor » 15 mar 2008, o 08:40

Umieja pisze sie drogi Robku ;). NIe ,nie uwazam tego artykulu za smiec. Jest ciekawy ale do poczytania na kiblu jw. Osobiscie sam wiesz, ze nikomu procz laika w niczym nie pomoze.Wiesz takze dobrze drogi Robercie jak cenie Twoja wiedze z zakresu TOYOTA.Bzdury pisane w necie takze nieraz wyszly w przypadku wkladania Black top-a do niebieskiej. Wszystko niby bylo opisane ale praktycznie prace wygladaly inaczej. To tak samo jest jak z tym, ze AE sama lata bokami po zakretach.
doktor
Król Ronda
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 sty 2008, o 14:17
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Garaż - Archiwum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości