Główny wyłącznik prądu 6 pin instalacja Hebel

Elektryka, opony, dobór felg itd.

Główny wyłącznik prądu 6 pin instalacja Hebel

Postprzez e36wot » 26 lip 2016, o 13:23

Przewertowałem forum, widziałem nawet, że padło już podobne pytanie niestety nie doczekało się odpowiedzi.
Zamówiłem 6pinowy hebel i chcę go zamontować zgodnie ze sztuką.
Obrazek

Mam pytanie odnośnie wbicia się w przewód z głównym zasilaniem: W e36 ten kabel pirotechniczny ma jakiś 1cm przekroju. :confused:
Czym go przedłużyć? Mam doprowadzić do tego małego chińskiego hebelka taki gruby przewód? Jak to ogarniacie?

I kolejne pytanie to już tak tylko dla pewności czy układ 2 czyli między stacyjką a cewką, to będzie ten zielony przewód na stacyjce po którym idzie prąd po przekręceniu kluczyka?

Z góry dzięki za pomoc, nie chcę się wyłożyć na nieznajomości tematu.
e36wot
Amator
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30 lip 2014, o 20:11
Lokalizacja: Józefów

Re: Główny wyłącznik prądu 6 pin instalacja Hebel

Postprzez bialykarol » 31 lip 2016, o 21:39

Do hebla łączysz to konektorami oczkowymi a przedłużyć możesz tulejką zaciskową.
bialykarol
Amator
 
Posty: 24
Dołączył(a): 26 lip 2014, o 10:48
Lokalizacja: Krzywiń

Re: Główny wyłącznik prądu 6 pin instalacja Hebel

Postprzez Titan » 14 sie 2016, o 17:37

Podepnę się trochę pod temat i zapytam o hebel 2 punktowy. Jakiś czas temu taki kupiłem i zamontowałem(nie podłączyłem, ale jest już na panelu).
Można 2 punktowy podłączyć w tak sposób:(?)
Przewód od masy idzie do hebla a po drodze jest przekaźnik z kablem łączącym stacyjkę. Dalej od hebla do aku. Jak zhebluję, to aku się rozłącza i stacyjka też. Nie odcina to co prawda bezpośrednio cewek ale powinno zadziałać. Jak to według was wygląda?
Titan
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 sie 2016, o 22:15
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Inne

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron