Malowanie felg - drift

Elektryka, opony, dobór felg itd.

Malowanie felg - drift

Postprzez crazy » 11 mar 2014, o 20:34

jaka farba najpraktyczniej malowac felgi pod drift, zeby jak najdluzej trzymal lakier, nie odpryskiwal itd
sam do tej pory maluje zwyklym akrylem ale po sezonie wygladaja jak po powstaniu warszawskim hehe
slyszalem o malowaniu np chloro-kauczukiem, bo podobno miekka farba i nie obije ja kamyk, a moze malowanie proszkowe?
ma ktos jakies sprawdzone patenty?
crazy
Król Ronda
 
Posty: 96
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 21:47
Lokalizacja: radom

Re: Malowanie felg - drift

Postprzez synojca » 11 mar 2014, o 20:49

crazy napisał(a):jaka farba najpraktyczniej malowac felgi pod drift, zeby jak najdluzej trzymal lakier, nie odpryskiwal itd
sam do tej pory maluje zwyklym akrylem ale po sezonie wygladaja jak po powstaniu warszawskim hehe
slyszalem o malowaniu np chloro-kauczukiem, bo podobno miekka farba i nie obije ja kamyk, a moze malowanie proszkowe?
ma ktos jakies sprawdzone patenty?

malowanie proszkiem podklad + kolor
synojca
Clutch Burner
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 lip 2011, o 17:11
Lokalizacja: Świdwin

Re: Malowanie felg - drift

Postprzez ttomek » 11 mar 2014, o 21:18

Podłączenia sie pod temat
A co myślicie o tym wynalazku Plasti Dip??
Plasti Lak to polski odpowiednik.
Jakies doświadczenia z tym specyfikiem?
Avatar użytkownika
ttomek
DRIFTER
 
Posty: 770
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 13:19
Lokalizacja: Kobyłka Warszawa

Re: Malowanie felg - drift

Postprzez stiflersrt » 11 mar 2014, o 21:58

Plasti dip i podobne moim zdaniem na felgach polegną. Mam tym felgi psiknięte i od kamyków Ci zacznie odchodzić. Odpuściłbym kombinacje i poszedł w proszkowe malowanie.
stiflersrt
Amator
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 00:21
Lokalizacja: Łódź

Re: Malowanie felg - drift

Postprzez Ryba » 11 mar 2014, o 22:14

crazy napisał(a):jaka farba najpraktyczniej malowac felgi pod drift, zeby jak najdluzej trzymal lakier, nie odpryskiwal itd
sam do tej pory maluje zwyklym akrylem ale po sezonie wygladaja jak po powstaniu warszawskim hehe
slyszalem o malowaniu np chloro-kauczukiem, bo podobno miekka farba i nie obije ja kamyk, a moze malowanie proszkowe?
ma ktos jakies sprawdzone patenty?

Tylko proszek.

Lakier konwencjonalny nigdy nie wytrzyma uderzenia z kamienia, czy wbicia w krawężnik i będzie odpadał kawałkami. Nie ma siły, pod spodem jest aluminium...
Avatar użytkownika
Ryba
Touge Drifter
 
Posty: 397
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 20:47
Lokalizacja: Piła


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości