Tanie Opony do codziennej szybkiej jazdy RWD na tylnÄ… oÅ›

Elektryka, opony, dobór felg itd.

Tanie Opony do codziennej szybkiej jazdy RWD na tylnÄ… oÅ›

Postprzez zetor116 » 28 sty 2014, o 15:59

Witam, szukam nowych oponek które nie zrujnują mi kieszeni
http://www.opony.com/szukaj-opon/osobow ... 205-40-r17
Czy ktoś miał testować na tylnej osi> Poprzednio miałem używki dunlop sp sport i na mokrym w ogóle nie dawały rady na suchym byłó ok
Widzę, że jest tam ogrom chinoli niektórzy mają wiekszość pozytywnych komentarzy mam nadzieje ze jest coś fajnego do 250zł

Interesuje mnie dobre trzymanie na suchym, mokry mniej ważny a raczej bardzo dobre bo często na prawdę mocno zapier***
Wiem, że TOYO proxes T1r Są bardzo dobre ale wytrzymują sezon góra 2 ( przeczytałem na necie nie mam własnego doświadczenia z nimi)
Avatar użytkownika
zetor116
Clutch Burner
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 12:47
Lokalizacja: Myślachowice

Re: Tanie Opony do codziennej szybkiej jazdy RWD na tylnÄ… oÅ›

Postprzez drift-rak » 28 sty 2014, o 17:08

chyba nie mozliwe kupic opone 17" ktora dobrze klei za 250zl...
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: Tanie Opony do codziennej szybkiej jazdy RWD na tylnÄ… oÅ›

Postprzez gimon-movies » 28 sty 2014, o 23:42

Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: Tanie Opony do codziennej szybkiej jazdy RWD na tylnÄ… oÅ›

Postprzez e30 owner » 28 sty 2014, o 23:48

Jak chcesz się dowiedzieć tak dokładniej która opona lepiej klei, zapytaj się sprzedającego o liczbę shorea mieszanki z jakiej jest wykonana opona. Im niższa tym lepiej opona będzie kleić, ale szybciej będzie ją żreć.
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: Tanie Opony do codziennej szybkiej jazdy RWD na tylnÄ… oÅ›

Postprzez Grzechu » 29 sty 2014, o 00:55

Kup slicki nalewki w 17 calach i dotnij je w celu odprowadzania lepiej wody lub nie.Wybór nalezy do Ciebie

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Åšroda Wielkopolska

Re: Tanie Opony do codziennej szybkiej jazdy RWD na tylnÄ… oÅ›

Postprzez e30 owner » 29 sty 2014, o 01:28

Grzesiu "do codziennej jazdy" :D
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: Tanie Opony do codziennej szybkiej jazdy RWD na tylnÄ… oÅ›

Postprzez DoktorKazdaDiagnoza » 29 sty 2014, o 15:34

Te co Grzechu wrzucil to sa semislicki takze mozna na nich smigac na codzien ;) Co do Toyo to jak dla mnie jest wrecz odwrotnie, jak zaloze na tyl jakas uzywke to 2-3 razy dluzej na niej smigam niz na innych oponach mniej znanych producentow z wiekszym bieznikiem. Przod tez jak dla mnie fajnie trzyma :) Dobrze tez trzymaja i nie scieraja sie tak szybko opony Nexen (nie pamietam modelu, w kazdym razie taka charakterystyczna jodełka)
DoktorKazdaDiagnoza
Touge Drifter
 
Posty: 563
Dołączył(a): 15 wrz 2009, o 22:09
Lokalizacja: BMW Åšwidwin DT

Re: Tanie Opony do codziennej szybkiej jazdy RWD na tylnÄ… oÅ›

Postprzez Squad » 29 sty 2014, o 23:05

zetor116 napisał(a): Poprzednio miałem używki dunlop sp sport i na mokrym w ogóle nie dawały rady


Którego Sp Sporta miałeś, że nie dawały rady na mokrym??
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: Tanie Opony do codziennej szybkiej jazdy RWD na tylnÄ… oÅ›

Postprzez drift-rak » 30 sty 2014, o 11:36

Squad napisał(a):
zetor116 napisał(a): Poprzednio miałem używki dunlop sp sport i na mokrym w ogóle nie dawały rady


Którego Sp Sporta miałeś, że nie dawały rady na mokrym??


nie chce byc zlosliwy ale jesli nawet najlepsza opona i najdrozsza ma 10 lat albo lezala na sloncu w trawie przez dwa lata to raczej nie bedzie dawala rady. z uzywkami (mam na mysli markowe opony) to wogole jest niewiadoma bo czasem niby rocznikowo "prawie" nowka a sie kruszy albo rozlatuje lub wogole nie klei. zalezy od warunkow w jakich byla magazynowana i uzywana
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: Tanie Opony do codziennej szybkiej jazdy RWD na tylnÄ… oÅ›

Postprzez zetor116 » 30 sty 2014, o 15:41

Squad napisał(a):
zetor116 napisał(a): Poprzednio miałem używki dunlop sp sport i na mokrym w ogóle nie dawały rady


Którego Sp Sporta miałeś, że nie dawały rady na mokrym??


O własnie tego http://www.tyrereviews.co.uk/images/tyr ... rt9000.jpg

drift-rak napisał(a):
Squad napisał(a):
zetor116 napisał(a): Poprzednio miałem używki dunlop sp sport i na mokrym w ogóle nie dawały rady


Którego Sp Sporta miałeś, że nie dawały rady na mokrym??


nie chce byc zlosliwy ale jesli nawet najlepsza opona i najdrozsza ma 10 lat albo lezala na sloncu w trawie przez dwa lata to raczej nie bedzie dawala rady. z uzywkami (mam na mysli markowe opony) to wogole jest niewiadoma bo czasem niby rocznikowo "prawie" nowka a sie kruszy albo rozlatuje lub wogole nie klei. zalezy od warunkow w jakich byla magazynowana i uzywana

O Tym własnie kolego mówie:) Nie chcę używki znów kilku letniej tylko nową oponę która mnie nie zrujnuje ...
Avatar użytkownika
zetor116
Clutch Burner
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 12:47
Lokalizacja: Myślachowice

Re: Tanie Opony do codziennej szybkiej jazdy RWD na tylnÄ… oÅ›

Postprzez Squad » 30 sty 2014, o 18:24

Skoro 9000 nie "działał" na mokrym, to albo wymagasz niemozliwego, albo były to takie kartofle, ze nawet na tylne koło w driftowozie bym nie założył. W jakim rozmiarze szukasz gumy?
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: Tanie Opony do codziennej szybkiej jazdy RWD na tylnÄ… oÅ›

Postprzez zetor116 » 31 sty 2014, o 00:44

Squad napisał(a):Skoro 9000 nie "działał" na mokrym, to albo wymagasz niemozliwego, albo były to takie kartofle, ze nawet na tylne koło w driftowozie bym nie założył. W jakim rozmiarze szukasz gumy?
205/40/17 powiem Tak jezdze na gazie i takie porównanie, na mokrym na sliszsym asfalcie trzymajac pedał w podłodze na 2gim biegu przy okołu 4 tysiacach conajmniej jedno kolo nie przekazywalo mocy lecz obracało na zimówkach ( 1 roczne 195) na tym samym asfalcie niema tego efektu, swojego czasu czytalem tygdniki motor i auto świat powiedzmy 3 lata kazdego tygodnia i zawsze byla mowa ze zimówka na komrym trzyma gorzej niż letnia ...
Samochód to nic wielkiego e36 325i LPG
Tak jak mówiłem na mokrym mi średni zależy chce by na suchym kleiły, nie rozpaadły sie po roku i wybuchły po dwóch sezonach :)
Avatar użytkownika
zetor116
Clutch Burner
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 12:47
Lokalizacja: Myślachowice


Powrót do Inne

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości