Kierownica firmy "No Name"

Wybór i przygotowanie nadwozia oraz wnętrza pojazdu od strony technicznej, i stylistycznej.

Re: Kierownica firmy "No Name"

Postprzez p.g. » 27 sty 2010, o 18:47

ja mam taka kierownice plus nabe z postu sebamoto i narazie fotele mam wyjete ale jak wloze i okaze sie ze pozycja mi nieodpowiada i przydaloby sie odsadzenie to chyba pojde w quickrelease czy jak to sie pisze bo nie dosc ze fajny bajer to przy okazji odsadzi kiere
Obrazek
kiera uzywana z naba kosztowala mnie jakies 150zl
p.g.
Touge Drifter
 
Posty: 146
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 13:20
Lokalizacja: olsztyn

Re: Kierownica firmy "No Name"

Postprzez AMS_ciapaty » 29 sty 2010, o 23:33

p.g. napisał(a):kiera uzywana z naba kosztowala mnie jakies 150zl

z miłą checia dalbym 200zl za taka kierownice z naba do mojego e30.
Chyba narazie poprzestane na etapie szukania czegos konkretnego w rosadnej cenie, nie stac mnie na rarytasy ale chcialbym tanim kosztem miec cos z czego bede zadowolony, kierownice taka z ktora moje dlonie beda w pelni wspolpracowaly.
Avatar użytkownika
AMS_ciapaty
Król Ronda
 
Posty: 75
Dołączył(a): 9 sie 2009, o 14:45
Lokalizacja: mazury

Re: Kierownica firmy "No Name"

Postprzez AMS_ciapaty » 17 lut 2010, o 20:37

w koncu padl wybor, po waszych odradzeniach co do taniej kierownicy ktora jest podatna na znieszktalcenia, po doradzeniu w poszukiwaniu w to miejsce czegos oryginalnego markowego, wybor padl na te kiere: http://moto.allegro.pl/item920779767_ki ... obacz.html
Wlasnie ja zakupilem. Dziekuje wszystkim za pomoc i mam nadzieje ze bede z tej kierownicy zadowolony.
Avatar użytkownika
AMS_ciapaty
Król Ronda
 
Posty: 75
Dołączył(a): 9 sie 2009, o 14:45
Lokalizacja: mazury

Poprzednia strona

Powrót do Nadwozie i wnętrze pojazdu

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości