Nagrzewnica w drifcie za i przeciw

Wybór i przygotowanie nadwozia oraz wnętrza pojazdu od strony technicznej, i stylistycznej.

Nagrzewnica w drifcie za i przeciw

Postprzez Black Dog » 19 sty 2015, o 23:15

Witam wszystkich. Tak jak w temacie zostawiać nagrzewnice czy wyrzucać ? Auto w 100% na tor nie dojeżdża na kołach. Jakie za i przeciw posiadania nagrzewnicy? Bo słysze rożne opinie i nie wiem co robić do końca.
Avatar użytkownika
Black Dog
Touge Drifter
 
Posty: 159
Dołączył(a): 3 gru 2010, o 21:43
Lokalizacja: Siemianowice Åšl.

Re: Nagrzewnica w drifcie za i przeciw

Postprzez emikyton » 19 sty 2015, o 23:52

Ja nawet w samochodzie którym jeżdżę po drogach mam ją wyrzuconą. Jak jest mokro i tak w okolicy 0 stopni to parują szyby, a tak to jest wszystko w porządku.
Avatar użytkownika
emikyton
Touge Drifter
 
Posty: 546
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:10
Lokalizacja: Janów Lubelski

Re: Nagrzewnica w drifcie za i przeciw

Postprzez drift-rak » 20 sty 2015, o 10:39

tez mialem taki dylemat odnosnie nagrzewnicy i ostatecznie zostawilem. nie musi byc zimno zeby parowaly szyby. deszcz wystarczy. nakropi na ciebie wejdziesz do fury i juz masz szyby zaparowane...
jak cofasz silnik to wiadomo musisz wywalic nagrzewnice ale jak nie cofasz to AZ tyle nagrzewnica nie wazy moim zdaniem.
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: Nagrzewnica w drifcie za i przeciw

Postprzez rom089 » 20 sty 2015, o 14:48

zawsze mozna zrobić jakaś adaptacje w nogach pasażera z małej nagrzewnicy i blachy alu co by tylko wiała na szybę :) waga ile z 2 kilo z wentylatorem pewnie nie wiecej. Ja jakoś nie widzę jazdy bez niej. Mi wystarczyło jak wentylator padł od nawiewu w e30 to szyba parowała ciagle wystarczyło wsiąść pare razy w mokrych butach czy w ubraniu
rom089
Touge Drifter
 
Posty: 188
Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 17:40
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do Nadwozie i wnętrze pojazdu

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości