Zegary Defi "style" vs. AG (Defi od skośnych?)

Wybór i przygotowanie nadwozia oraz wnętrza pojazdu od strony technicznej, i stylistycznej.

Zegary Defi "style" vs. AG (Defi od skośnych?)

Postprzez Sykopson » 28 gru 2014, o 17:57

Zakładam wątek bo czeka mnie zakup zegarków dodatkowych do mojej S13.
Wybór między Defi "style" a AG Smoke. Oba na silniczkach krokowych rzecz jasna. Różnica w cenie na 4 zegarach (ciś. i temp. oliwy, temp. wody, boost) to około 100/150zł na korzyść Defi. Oczywiście wszystkie mają waringi, openingi itp. Podobno zegary w obu tych przypadkach działają poprawnie. Jak to wygląda u was?

No i w zasadzie najważniejsze, jeśli chodzi o Defi. Od chińczyka bezpośrednio można wyrwać je ponad 200zł taniej od "polskich" Defi, czyli już ponad 300 do 400zł taniej niż AG. Pytanie czy to dalej są te same zegarki? Czy będą działały tak jak te "polskie"? Podejrzewam że to to samo (to samo w zestawie, tak samo na foto wygląda, te same funkcje, też na krokowcach (wg. chinoli), i takie samo opakowanie), ale pewności nie mam. Jeśli tak, to w przypadku Defi "style" chyba opłaca się poczekać ten miesiąc i zaoszczędzić parę stów.

Czekam i z góry dzięki za opinie :D
Avatar użytkownika
Sykopson
Clutch Burner
 
Posty: 27
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 10:13
Lokalizacja: Kraków

Re: Zegary Defi "style" vs. AG (Defi od skośnych?)

Postprzez Sykopson » 31 gru 2014, o 13:19

Serio nikt nic? :shock:
Avatar użytkownika
Sykopson
Clutch Burner
 
Posty: 27
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 10:13
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Nadwozie i wnętrze pojazdu

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości