e46 wykładzina

Wybór i przygotowanie nadwozia oraz wnętrza pojazdu od strony technicznej, i stylistycznej.

e46 wykładzina

Postprzez evorwd » 3 maja 2014, o 21:11

Witam, zacząłem dziś wybebeszać swoją e46 i powoli przygotowywać ją do większego projektu i ciekawszych zmian, wszystko szło w miarę dobrze, aż przystawiło. Pytanie dla znawcow e46: czy muszę odkręcać tą belke co idzie w poprzek samochodu, na której trzyma się kierownica żeby wyciągnąć wykładzine spod nóg? czy da się to zrobić bez tego?

Obrazek
evorwd
Amator
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 21:57
Lokalizacja: Wielka Brytania

Re: e46 wykładzina

Postprzez _steven_ » 5 maja 2014, o 12:18

Jeżeli nie będziesz potrzebował wykładziny to wystarczy ją przeciąć przy nagrzewnicy do stelaża trzymającego kolumnę kierowniczą. W przypadku kiedy chcesz ją zachować w nienaruszonym stanie musisz odkręcić stelaż i wyciągać ją delikatnie w kierunku tyłu samochodu. Problemem jest wyciągnięcie jej spod nagrzewnicy. Idzie tam jakiś mały kanał. Warto poluzować nagrzewnicę lub ją zdemontować. Uważaj przy demontażu pedału gazu. Klips który go trzyma od podłogi lubi pęknąć.

Podsumowując...jeżeli nie potrzebujesz wykładziny (w końcu to auto do driftu) po prostu ją wytnij i powyciągaj w kawałkach. Sam tak zrobiłem i nie licząc demontażu plastików zajęło mi to 10 minut
_steven_
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 mar 2012, o 20:44
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Nadwozie i wnętrze pojazdu

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości