BMW E36 Maska Plau&Play

Wybór i przygotowanie nadwozia oraz wnętrza pojazdu od strony technicznej, i stylistycznej.

BMW E36 Maska Plau&Play

Postprzez zetor116 » 11 sty 2014, o 00:38

Witam, czy ktoś wykonywał projekt maski tak by było prosto ją odczepić? na trening na placach itp- mniejsza waga lepsze chłodzenie, nie kupię laminatu bo nie wydam na to kilku stów ale czy ktoś robił taki patent by maske demontować błyskawicznie i montować ( bez mozolnego ustawiania żeby się zamknęła a później zamek zaskoczył)
Avatar użytkownika
zetor116
Clutch Burner
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 12:47
Lokalizacja: Myślachowice

Re: BMW E36 Maska Plau&Play

Postprzez koner » 11 sty 2014, o 00:50

Najszybciej i najprościej zamątować na zapinki.
koner
Amator
 
Posty: 17
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 19:25
Lokalizacja: radom

Re: BMW E36 Maska Plau&Play

Postprzez e30 owner » 11 sty 2014, o 01:05

Zapinki, jedyna opcja. Jak nie chcesz "standardowych" wystających, to kup "aero catch" lub aero catch style :) Sztuk co najmniej dwie, przód łapiesz na zamek a tył przy szybie na zapinki. Lub mała rzeźba na rolkach z e30 i wtedy przy podszybiu wsuwasz maskę jak w e30 i zatrzaskujesz ją na ori zamku. Plus jest taki że z zewnątrz nic nie widać, minus jest taki że jednak w karoserię trzeba ingerować. Ale spełni Twoje wymagania w 100% - bardzo szybko zdejmiesz, i nie będziesz musiał jej ustawiać po każdym zdjęciu i założeniu. Ale tak szczerze to olałbym to i jeździł z maską bo 20kg różnicy nie zrobi, ewentualnie jeśli słabo chłodzi to założyłbym elektryka.
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: BMW E36 Maska Plau&Play

Postprzez zetor116 » 11 sty 2014, o 13:07

e30 owner napisał(a):Zapinki, jedyna opcja. Jak nie chcesz "standardowych" wystających, to kup "aero catch" lub aero catch style :) Sztuk co najmniej dwie, przód łapiesz na zamek a tył przy szybie na zapinki. Lub mała rzeźba na rolkach z e30 i wtedy przy podszybiu wsuwasz maskę jak w e30 i zatrzaskujesz ją na ori zamku. Plus jest taki że z zewnątrz nic nie widać, minus jest taki że jednak w karoserię trzeba ingerować. Ale spełni Twoje wymagania w 100% - bardzo szybko zdejmiesz, i nie będziesz musiał jej ustawiać po każdym zdjęciu i założeniu. Ale tak szczerze to olałbym to i jeździł z maską bo 20kg różnicy nie zrobi, ewentualnie jeśli słabo chłodzi to założyłbym elektryka.

Dzięki za sensowną odpowiedz. Nie zależy mi na tym czy będą wystawały czy nie, myślałem o jakimś prostym własnie mechanizmie który zbuduje w domu( mieszkam w domu mam ojca mechanika i wiekszośc potrzebnego sprzętu) i miałem nadzieję,że ktoś budował już coś podobnego
P.S. Zawsze kręciło mnie jak samochody jezdziły bez maski :))
Avatar użytkownika
zetor116
Clutch Burner
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 12:47
Lokalizacja: Myślachowice


Powrót do Nadwozie i wnętrze pojazdu

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości