przewody (węże) w oplocie..

Wybór i przygotowanie nadwozia oraz wnętrza pojazdu od strony technicznej, i stylistycznej.

przewody (węże) w oplocie..

Postprzez ALberto794 » 24 wrz 2013, o 21:32

może zacznijmy od rodzaju, jakie, w jakim oplocie, z czego mają byc (mam na myśli wewnątrz), czy silikonowe, gumowe czy może teflonowe które są chyba najbardziej adekwatne do tego sportu motorowego i nie tylko,,;)
Avatar użytkownika
ALberto794
Clutch Burner
 
Posty: 34
Dołączył(a): 14 lis 2011, o 16:18
Lokalizacja: KRUSZWICA, Kamieniec Wlkp.

Re: przewody (węże) w oplocie..

Postprzez drift-rak » 25 wrz 2013, o 12:22

najlepsze sa teflonowe z zakutymi koncowkami. koncowki skrecane moim zdaniem nie nadaja sie do teflonowych ktore sa sztywniejsze i ciezko z uszczelnieniem takiej koncowki
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: przewody (węże) w oplocie..

Postprzez e30 owner » 25 wrz 2013, o 13:48

A nie wystarczy po prostu założyć takie węże jakie zaleca załącznik J i po sprawie?? Mam na myśli kryteria wytrzymałościowe, a materiał wybrać po prostu o najlepszej relacjii cena/jakość - chodzi mi o przewód paliwowy. Hamulcowy to albo teflon albo po prostu sztywny miedziany i też po sprawie.

Do tego oczka, przelotki i złączki i układ gotowy :)

No chyba że nie patrzy się na cenę - to bierz co najdroższe i też po kłopocie :)
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: przewody (węże) w oplocie..

Postprzez Klama » 11 maja 2015, o 05:44

Czy stosowała ktoś do układu paliwowego węże z Tekalanu??? dokładnie chodzi o tekalan w stalowym oplocie.
Avatar użytkownika
Klama
Touge Drifter
 
Posty: 123
Dołączył(a): 29 sty 2012, o 21:18
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Nadwozie i wnętrze pojazdu

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości