Jakie nadkola do e36

Wybór i przygotowanie nadwozia oraz wnętrza pojazdu od strony technicznej, i stylistycznej.

Jakie nadkola do e36

Postprzez STEVEN » 15 lut 2013, o 16:23

Witam, proszę o pomoc w doborze nadkoli do e36 sedan, gdyż pojawia się problem ocierania o nadkole w maks. skrecie. Dodam, iż jestem na etapie modzenia skretu wiec problem bedzie jeszcze wiekszy. Na chwile obecna widze kilka opcji i nie wiem ktora bedzie najlepsza:

1. zaklepanie rantow i "wyciagniecie" nadkola "na bejsbol/rure/maszynke do prostowania nadkoli
2. wycinanie, spawanie jak np. u Muska http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/390597_282260778484033_668233324_n.jpg
3. wycinanie i zakładanie laminatowych nadkoli, sąsiedni wątek
4. lekki błotnik np. http://allegro.pl/bmw-e36-sedan-lekkie-blotniki-blotnik-drift-kjs-i3027590610.html

Chciałbym, żeby robiło robote ale i jakoś wyglądało i nie kosztowało zyliona (takie rzeczy pewnie tylko w erze...)
STEVEN
Clutch Burner
 
Posty: 46
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 20:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jakie nadkola do e36

Postprzez BLACHA » 15 lut 2013, o 18:09

To mocno nie precyzyne pytanie bo pomimo iż podałeś 3 przykłady poszerzenia nadkoli to i tak wszystko będzie się sprowadzało do tego jaki masz setup zawieszenia bo na jednym koło będzie wystawało o 2cm a inny o 10cm. Njapierw zrób zawieszenie takie żeby ci pasowało a później dorób nadkola chyba że nie przeszkadza ci robić kilka razy ;) to zaklep ranty i rozwalcuj.

ps. wiem że przykładów poszerzania było cztery ale podane laminaty to lekkie błotniki - odpowiedniki ori, nie poszerzone
Avatar użytkownika
BLACHA
DRIFTER
 
Posty: 1298
Dołączył(a): 23 sty 2009, o 09:37
Lokalizacja: Strzegom

Re: Jakie nadkola do e36

Postprzez STEVEN » 15 lut 2013, o 18:22

w ofercie lekkich blotnikow byly laminaty poszerzeone o 4 cm ale do coupe, rozmawialem z Panem Mikinka i powiedzial ze jest szansa na poszerzone do sedana wiec teraz siedze i rozkminiam... nie widza mi sie rowniez druciarskie ranty wywiniete do góry i szukam złotego srodka
STEVEN
Clutch Burner
 
Posty: 46
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 20:40
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Nadwozie i wnętrze pojazdu

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości