HEAD UP DISPLAY

Wybór i przygotowanie nadwozia oraz wnętrza pojazdu od strony technicznej, i stylistycznej.

HEAD UP DISPLAY

Postprzez pablo escobar » 3 maja 2012, o 21:01

Interesuje mnie instalacja wyświetlacza przeziernego w e 36. Na E-BAYU można nabyć taką uniwersalną podróbke tego urządzenia, jednak jest to straszna tandeta,mi chodzi o uzyskanie tego samego efektu jak w oryginle a więc gaadżet z e-baya odpada.
pablo escobar
Król Ronda
 
Posty: 66
Dołączył(a): 30 mar 2012, o 19:31
Lokalizacja: Tarnowice Stare

Re: HEAD UP DISPLAY

Postprzez duchu22 » 4 maja 2012, o 17:25

pablo escobar napisał(a):mi chodzi o uzyskanie tego samego efektu jak w oryginle

W oryginale nie bylo takich wypasow.
Zakladasz HUD do e36 V8 LPG turbo/kompresor?

A tak na serio to po co Ci to w drifcie ? Wskazowka skaczaca po czerwonym polu to jest to.
Avatar użytkownika
duchu22
Touge Drifter
 
Posty: 284
Dołączył(a): 30 maja 2010, o 08:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: HEAD UP DISPLAY

Postprzez pablo escobar » 4 maja 2012, o 20:06

Podoba mi się ten drobiazg. Poza tym jest pomocny w różnych sprawach mam w wozie 2 że tak powiem analogowe obrotomierze ale oba kłamią natomiast prędkościomierz i drogomierz nie kłamią ale dla większego urozmaicenia są wyskalowane w milach. :rotfl2: Więc pomyślałem sobie że fajnie było by to wszystko mieć normaln :grin: e i widzieć to dokładnie przed autem .Po co mi to w drifcie? Hehe A po co są naklejki, winyle,spojlery,progi i inne "niezbędne" elementy? Które tak na prawde tylko zwiększają masę. No ale inni to widzą i podziwiają. Natomiast HUD nie jest dla innych a tylko i wyłącznie dla mojej uciechy i nie tylko uciechy no bo przecież odrywając wzrok od toru tracę cenne ułamki sekund. W sytuacji gdy aspiruję do tytułu mistrza świata nie mogę pozwolić sobie na tak poważne straty.
pablo escobar
Król Ronda
 
Posty: 66
Dołączył(a): 30 mar 2012, o 19:31
Lokalizacja: Tarnowice Stare

Re: HEAD UP DISPLAY

Postprzez Kiler » 27 wrz 2012, o 19:51

witam.jak moge sie wtroncic to przy hud jest duzo pracy i nie wiem czy wogule by dalo rady.mam w tym doswiadczenie bo pracuje w BMW.do tego potrzebujesz specjalna szybe bo na zwyklej nic nie bedziesz widziec i nie dziala to na zasadzie licznika bo do tego jest podpiety specjalny komputer.....jest do zrobienia ale najtrudniej bedzie z szybÄ….pozdro w razie pytan pisz
Kiler
Clutch Burner
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 wrz 2012, o 18:40
Lokalizacja: Raciborz


Powrót do Nadwozie i wnętrze pojazdu

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości