Adapter skretu

Adapter skretu

Postprzez krysti56 » 30 maja 2016, o 17:20

Witam mam ktos zamontowane takie cos w swoim aucie ? http://olx.pl/oferta/adapter-powiekszaj ... ee372f4ec8 mialbym pare pytań ew jak ktoś ma dokładne wymiary to czy moglby podac?
krysti56
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 19:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Adapter skretu

Postprzez e30 owner » 30 maja 2016, o 17:35

Mogę sprzedać rysunek adaptera tego typu cena 500pln.
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: Adapter skretu

Postprzez Chycu » 30 maja 2016, o 17:49

e30 owner napisał(a):Mogę sprzedać rysunek adaptera tego typu cena 500pln.

Adapter kosztuje 150zł, narysowanie tego zajmie max godzinę, gdzie jest przekaz? ;)
Chycu
Król Ronda
 
Posty: 98
Dołączył(a): 3 lut 2012, o 17:38
Lokalizacja: Zakopane

Re: Adapter skretu

Postprzez krysti56 » 30 maja 2016, o 17:58

Dobra jednak dojde co i jak zrobie na oko jak nie wyjdzie to korekta i zrobim drugi. :D
krysti56
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 19:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Adapter skretu

Postprzez e30 owner » 30 maja 2016, o 18:19

Chycu napisał(a):
e30 owner napisał(a):Mogę sprzedać rysunek adaptera tego typu cena 500pln.

Adapter kosztuje 150zł, narysowanie tego zajmie max godzinę, gdzie jest przekaz? ;)


Przekaz jest taki że kopiowanie jest nielegalne, ja nie kopiowałem i nie chciałbym aby ktoś kopiował mnie. Jeśli ktoś poszukuje wymiarów a nie gotowego produktu to znaczy że może sobie zrobić takowy, jeśli może jeden to może i 100. Więc uczciwie swoją pracę z której na 99% nie skorzystam bo opracowałem lepszy adapter chcę uczciwie sprzedać :) A czy ktoś zrobi jeden komplet dla siebie czy 10 000 na świat to już musi sam określić czy mu się opłaca kupić gotowy projekt ode mnie czy samemu rzeźbić/kopiować. Zwłaszcza że sam rysunek to pół problemu, trzeba jeszcze frezować i zrobić stożek pod sworzeń inaczej będzie go ścinać - i tak zrobić ten stożek by prawidłowo nakrętka dociągnęła sworzeń inaczej będzie wyciągać gwint aż go zetnie. To wszystko jest ujęte w projekcie - całe know how. Więc jeśli zabiera się za to osoba która ma maszyny ale nie do końca wie jak to ogarnąć by nie było fuckupów to wyda te 500 na testowaniu swojego wyrobu :) Do tego jeszcze dochodzą opony i felgi jakie podejdą pod dany typ adaptera, wahacze .... jest tego dużo :)

Ja mam adaptery po 150 ale parę więc jak ktoś mnie zna to robienie samemu się nie opłaca w ogóle.
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: Adapter skretu

Postprzez Chycu » 31 maja 2016, o 22:27

ja zrozumiałem ze chcesz sprzedac rysunek wyrobu takiego jak w aukcji. skoro uwazasz ze masz prosukt lepszy pod jakims wzgledem to zwracam honor :)
Chycu
Król Ronda
 
Posty: 98
Dołączył(a): 3 lut 2012, o 17:38
Lokalizacja: Zakopane

Re: Adapter skretu

Postprzez e30 owner » 1 cze 2016, o 06:23

Dobrze myślałeś na sprzedaż mam rysunek adaptera PODOBNEGO do tych allegrowych. PODOBNEGO bo jak napisałem, nie kupowałem, nie pożyczałem od kolegów by w godzinkę trzasnąć rysuneczek, tylko sam usiadłem i sobie zaprojektowałem. Więc nie jestem w stanie stwierdzić czy są takie same, podobne lesze czy gorsze, bo nie miałem ich jak porównać. Dzięki temu że spędziłem nad tym trochę czasu zrobiłem drugi rodzaj adaptera, który jest lepszy niż te allegrowe (i ten projekt nie jest na sprzedaż bo robię je komercyjnie za 150pln para, więc można sobie kupić komplet i trzaskać podjebki), bo pasują pod seryjny wahacz, koło 7j et15 nie obciera o nic, kierownicy nie dokręca ani nie blokuje (a podobno w e36 takie coś się dzieje na adapterach z allegro), no i standardowo mam z ackermannem na 0 i zrobiłem sobie też wersję z anty ackermannem i też działa świetnie (w drifcie rzecz jasna). Koło przy skręcie stoi bardzo blisko pionu ....

Obrazek
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: Adapter skretu

Postprzez blanczi1 » 7 cze 2016, o 10:21

:D :D :D :D :D
blanczi1
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 cze 2016, o 16:21
Lokalizacja: warszawa


Powrót do Zawieszenie, układ kierowniczy i hamulcowy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości