M60 V8 - pytanie o wydech

Dobór i modyfikacje silnika oraz przeniesienia napędu.

Re: M60 V8 - pytanie o wydech

Postprzez drift-rak » 18 mar 2014, o 19:54

SEBA200SXS13 napisał(a):
drift-rak napisał(a):
SEBA200SXS13 napisał(a):doradzi ktoś coś ?


jedz na hamownie. moim zdaniem nie bedzie mialo takie rozwiazanie wplywu na moc tylko pytanie czy wydech w jakis sposob byl liczony? czy rury nie za grube a tym samym wydech za luzny?


na hamownie oczywiście pojadę ... chciałem poprostu wiedzieć czy wszystko ok jeszcze jak auto było u spawacza żeby móc coś zmienić ale teraz już mam go u siebie i po "ptokach " co do rur to mają taką samą średnice jak seryjne kolektory a potem łączą sie w 3 cale więc chyba będzie dobrze


No to za luzny raczej. W wolnossaku caly wydech ma znaczenie i powinienes sie dowedziec przed spawaniem jakiej srednicy zastosowac rury przy planowanej dlugosci calego ukladu i jakie zastosowac tlumiki. Skoro juz masz go gotowego jedz na hamownie i zobaczysz co tam wyjdzie. Akurat m60/62 nie znam na tyle wiec moge sie mylic ale sporo ostatnio eksperymentowalismy z vq35 nissana dokladnie w kwestii wydechu od kolektorow do koncowych tlumikow w aucie wsadzonym na hamownie wiec cos tam z praktyki wiem.
Na zapas sie nie martw najwyzej pozniej bedziesz poprawial jesli beda znaczace spadki. Dobrze chociaz ze kolektory masz z odpowiednia srednica
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Poprzednia strona

Powrót do Silniki i układ napędowy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości