Problem z chłodzeniem m20b25?!

Dobór i modyfikacje silnika oraz przeniesienia napędu.

Re: Problem z chłodzeniem m20b25?!

Postprzez szmidto » 27 sty 2010, o 23:16

Jak wymienialem wode na plyn to bylo troszke tego masla na korku od wlewu oleju ale gdy teraz jest plyn to nie widzialem masla. W najblizszym czasie wyciagamy ze znajomymi wlasciwie to Oni bo Ja to nie bardzo :D to chcemy wyciagnac pompe wody i sprawdzic czy Ona sie nadaje ale u Mnie teraz duze mrozy i nie chce Ich wykorzystywac na bo garazu nie posiadam cieplego a Ja jestem z Lubelskiego lecz mam dobrych znajomych co jako taka maja pojecie na szczescie o BMW :) a jeszcze chcialbym sie dowiedziec czy jak ten plyn lub woda ucieka przez uszczelke to ile kosztuje wymiana jej itp ale w sumie plynu Mi nie ubywalo przez okres gdzie temp byla dobra i jako tako probowalem jezdzic bokiem :) wiec mam nadzieje ze to nie uszczelka a wiec teraz nie bede kupowal znow plynu tylko wyjmiemy pompe wody i zobaczymy co i jak zdam relacje jak bedziemy pewni co z pompa :)

Pozdrawiam i Dziekuje Serdecznie za zainteresowanie :)
Ostatnio edytowano 28 sty 2010, o 14:09 przez szmidto, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
szmidto
Król Ronda
 
Posty: 62
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 00:37
Lokalizacja: WÅ‚odawa

Re: Problem z chłodzeniem m20b25?!

Postprzez toki » 28 sty 2010, o 11:35

No widać jak sie znają Ci Twoi koledzy na bmw skoro 2 tygodnie odpowietrzają Ci układ. U mnie w 3.0 V8 to sie dopiero trzeba nagimnastykować, ja odkręcam korek w zbiorniczku, przykrywam jedną dłonią wlew do zbiorniczka a drugą naciskam najwyższy wąz idący do chłodnicy- i tak na zmiane z pół godzinki- i zero problemów. Na bank masz źle odpowietrzone i dlatego te problemy- nie rozbieraj żadnych pomp narazie itp, dobrze odpowietrzyć i później jeżeli nie pomoże- w co watpie- szukaj dalej.
toki
Clutch Burner
 
Posty: 47
Dołączył(a): 14 lis 2009, o 20:29
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa

Re: Problem z chłodzeniem m20b25?!

Postprzez szmidto » 28 sty 2010, o 14:12

Nie Moich znajomych od BMW sie nie czepiajmy bo maja pojecie :) wiec zlego slowa nie mozna powiedziec bo są pomocni bardzo. A Ja postaram sie albo z Ich pomocą albo sam odpowietrzyc uklad ale to dopiero jak bedzie cieplej i będę próbowal az sie uda no ewentualnie jak nic nie da sie zrobic i dalej bedzie to samo to wyciągniemy pompe wody i zobaczymy czy z Nią wszystko jest ok :)

Pozdrawiam i dziekuje za wskazowki ;)
Avatar użytkownika
szmidto
Król Ronda
 
Posty: 62
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 00:37
Lokalizacja: WÅ‚odawa

Poprzednia strona

Powrót do Silniki i układ napędowy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości