pampa paliwa epman

Dobór i modyfikacje silnika oraz przeniesienia napędu.

pampa paliwa epman

Postprzez Wackowski » 17 gru 2016, o 17:56

Witam panowie

Pytanko dotyczące nie samej pompy ale regulatora ciśnienia paliwa. Mianowice czy jak wrzucę taka pompe do 2,5l nic nie modzone s(silnik z e39) to czy muszę też dac regulator (silnik docelowy idzie 4l) zeby to działało, zeby go nie zalewalo czy cos w tym rodzaju ? Czy po prastu daje pompe i tyle potem powrót do swir pola i wszystko smiga jak talala.

Auto chce teraz przygotowac pod swap zeby potem zostal mi tylko silnik wydech i tego radazju problemy.swap bedzie robiony w nastepna zime (fotorelacja napewno sie pojawi) mialem wrzucić teraz i razem z postempami ale nie wiem czy to madry pomysl.zapomniałem napisać auto to e30
Wackowski
Amator
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 paź 2016, o 11:15
Lokalizacja: Katowice

Re: pampa paliwa epman

Postprzez mtey » 17 gru 2016, o 20:34

zarowno 2.5L jak i 4.0L mają seryjny regulator który ustala prawidlowe cisnienie. Pompka pasuje każda , ale wiadomo im cięższa i większa tym lepiej. Polecam od starych mietków
Avatar użytkownika
mtey
Touge Drifter
 
Posty: 259
Dołączył(a): 7 sie 2010, o 15:10
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: pampa paliwa epman

Postprzez Wackowski » 18 gru 2016, o 00:56

dokładnie chodzi o tą http://shift-r.com/sklep/67-pompa-paliwa-epman-044.html
czy regulator w 2,5 ogarnie bo kurcze wyczytałem na innym forum że może się posypać chciałbym żeby wytrzymało to sezon (no chyba że silnik wcześniej kleknie to szybciej swap poleci :rockon: )

wole się teraz dopytać niż w czasie sezonu robić na szybko
Wackowski
Amator
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 paź 2016, o 11:15
Lokalizacja: Katowice


Powrót do Silniki i układ napędowy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości