Strefa Driftu

Strefa Driftu

Postprzez Taras » 5 kwi 2012, o 21:49

Cześć. Jesteśmy niedawno powstałym portalem o tematyce driftingowej.
Na naszej stronie znajdziecie wywiady, relacje z wielu zawodów, relacje live, nasze zdjęcia i filmy, kalendarz imprez, listę zawodników Polskiej Federacji Driftingu i wiele wiele innych ciekawych informacji o drifcie :D
Zapraszamy na naszą stronę- http://strefadriftu.pl/
Avatar użytkownika
Taras
Amator
 
Posty: 23
Dołączył(a): 8 paź 2011, o 09:48
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Strefa Driftu

Postprzez Taras » 6 kwi 2012, o 19:25

Wywiad z PIOTREM JANKOWSKIM !
Zapraszamy ;)
http://strefadriftu.pl/wywiad-z-piotrem-jankowskim/
Avatar użytkownika
Taras
Amator
 
Posty: 23
Dołączył(a): 8 paź 2011, o 09:48
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Strefa Driftu

Postprzez Janosik » 7 kwi 2012, o 16:24

Ja mam pewną uwagę, a dokładniej w artykułach na głównej stronie po kliknięciu w zdjęcie powinno nas odsyłać do odpowiedniego artykułu, a nie do tego zdjęcia.
Avatar użytkownika
Janosik
Touge Drifter
 
Posty: 238
Dołączył(a): 21 lut 2011, o 17:57
Lokalizacja: Wieleń

Re: Strefa Driftu

Postprzez DUSTER119 » 7 kwi 2012, o 16:56

Pod zdjęciem jest button "Czytaj wpis" :) Ale rozważymy to, ofc wszystko dla waszej wygody będzie :)
Avatar użytkownika
DUSTER119
Touge Drifter
 
Posty: 557
Dołączył(a): 29 wrz 2008, o 18:25
Lokalizacja: P-ń

Re: Strefa Driftu

Postprzez Janosik » 7 kwi 2012, o 20:38

Wiem że jest, ale wygodniej jest kliknąć w 15 razy większe zdjęcie, szczególnie jak jest się zmęczonym. :grin:
Avatar użytkownika
Janosik
Touge Drifter
 
Posty: 238
Dołączył(a): 21 lut 2011, o 17:57
Lokalizacja: Wieleń

Re: Strefa Driftu

Postprzez drift_kielce » 16 kwi 2012, o 20:47

Stronka jak najbardziej na DUZY + :)
Avatar użytkownika
drift_kielce
Touge Drifter
 
Posty: 544
Dołączył(a): 28 lut 2011, o 17:30
Lokalizacja: Tor Kielce

Re: Strefa Driftu

Postprzez K@milo » 11 maja 2012, o 14:43

Jako przedstawiciel strona która nie działa.pl muszę przyznać, że jest nam niezmiernie miło, że uważacie nas za wzór do naśladowania kopiując od nas całą rozpiskę zawodów, a także cały pomysł i rozwiązania z prowadzeniem transmisji z drugiej rundy Formula Drift. Życzymy powodzenia i w razie ewentualnych problemów zapraszamy do nas. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
K@milo
MEDIA
 
Posty: 187
Dołączył(a): 25 gru 2010, o 14:59
Lokalizacja: Przysucha

Re: Strefa Driftu

Postprzez mis995 » 23 maja 2012, o 10:12

strona która nie działa:

"Niestety nie obyło się bez wypadków. Kierowca BMW E30 z czterolitrowym silnikiem v8 – Kamil „Kauczuk” Wesołowski zbyt bardzo wziął do siebie pierwsze przykazanie drifterów – „Kiss the Wall” i przekształcił ją pod swoje upodobanie – „Kiss the kebab”. Auto miało zniszczoną tylną część nadwozia jednak dalej uczestniczyło w treningu."


strefa driftu:
"Nie obyło się również bez crashów. Kamil „Kauczuk” Wesołowski w 4 litrowej E30 V8 za szeroko poszedł na 1 z zakrętów i zaliczył „Kiss the kebab”. BMW miało uszkodzony tył lecz i to nie przeszkodziło w dalszym upalaniu."



http://strona która nie działa.pl/majowy-trening-w-wodzislawiu
http://strefadriftu.pl/kolejny-trening- ... akonczony/


Złodzieje, chamy i prostaki. Tak Was określę, bo już kilka artykułów było słowo w słowo od DB kradzione.
Avatar użytkownika
mis995
Touge Drifter
 
Posty: 133
Dołączył(a): 16 lip 2010, o 08:27
Lokalizacja: Lublin

Re: Strefa Driftu

Postprzez DjFido » 23 maja 2012, o 22:02

Ale powiem szczerze dobrze robicie kopiując wpisy z naszego serwisu, to tylko reklama i napęd do dalszej pracy, bo konkurencja nie mając na kim się wzorować to ciągną od najlepszych. :D
Gwoli ścisłości, po przeczytaniu "waszego" artykułu możnaby się dopraszać o źródło informacji.
Avatar użytkownika
DjFido
Touge Drifter
 
Posty: 299
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 18:03
Lokalizacja: Mastad // Norwegia

Re: Strefa Driftu

Postprzez Taras » 30 maja 2012, o 01:00

Odnośnie artykułu o treningu w Wodzisławiu to powtórzę, że Dostaliśmy od Ariela taką samą notkę o zawodach więc nic dziwnego, że są podobne. Myślę, że takie oskarżenia i wyzwiska są nie na miejscu.
Działamy 4 fan i nie szukamy problemów.
Od początku próbujecie przeszkodzić innym portalom rozwinąć się. Naszym zdaniem im więcej stron poświęconych o drifcie tym lepie, ponieważ trzeba ten sport oraz pasję rozwijać.

edit1:
i jeszcze 1 napiszę, NIKOGO NIE UWAŻAMY ZA KONKURENCJĘ! KEEP DRIFTING FUN. Nie kopiujemy niczego bez wyrażenia zgody przez autora. Tyle w temacie.

edit2:
Jeżeli Ariel zgodzi się na publikację notki o zawodach to myślę, że wszystko się wyjaśni, choć już o tym kilka razy pisałem do Waszych redaktorów.
Avatar użytkownika
Taras
Amator
 
Posty: 23
Dołączył(a): 8 paź 2011, o 09:48
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Strefa Driftu

Postprzez K@milo » 30 maja 2012, o 14:36

Taras napisał(a):i jeszcze 1 napiszę, NIKOGO NIE UWAŻAMY ZA KONKURENCJĘ! KEEP DRIFTING FUN. Nie kopiujemy niczego bez wyrażenia zgody przez autora. Tyle w temacie.



Przecież każda informacja ważniejsza, do której wy nie macie dostępu jest z jednej ze stron w necie i jeszcze ani razu nie dostałem pytania o zgodę. Mam na to dowody porobione screeny, żeby dowiedzieć się i mieć pewność podkładaliśmy Wam przysłowiową ''świnię'' a wy kopiowaliście nie sprawdzając to samo. Popieramy inne portale min. driftmania, infodrift, ale kopiowania bez zgody nigdy! My nie po to zdobywamy informacje abyście przez nasz pracę specjalnie dla naszych czytelników robili kopiuj i wklej. Tak potrafi każdy...

Sorry ale moim zdaniem jeszcze nie znacie dokładnego znaczenia Keep Drifting Fun.
Avatar użytkownika
K@milo
MEDIA
 
Posty: 187
Dołączył(a): 25 gru 2010, o 14:59
Lokalizacja: Przysucha

Re: Strefa Driftu

Postprzez Taras » 31 maja 2012, o 21:09

K@milo napisał(a):
Taras napisał(a):i jeszcze 1 napiszę, NIKOGO NIE UWAŻAMY ZA KONKURENCJĘ! KEEP DRIFTING FUN. Nie kopiujemy niczego bez wyrażenia zgody przez autora. Tyle w temacie.



Przecież każda informacja ważniejsza, do której wy nie macie dostępu jest z jednej ze stron w necie i jeszcze ani razu nie dostałem pytania o zgodę. Mam na to dowody porobione screeny, żeby dowiedzieć się i mieć pewność podkładaliśmy Wam przysłowiową ''świnię'' a wy kopiowaliście nie sprawdzając to samo. Popieramy inne portale min. driftmania, infodrift, ale kopiowania bez zgody nigdy! My nie po to zdobywamy informacje abyście przez nasz pracę specjalnie dla naszych czytelników robili kopiuj i wklej. Tak potrafi każdy...

Sorry ale moim zdaniem jeszcze nie znacie dokładnego znaczenia Keep Drifting Fun.



Nie widzę sensu dalszej kłótni ale ja trzymam się swojego słowa i go nie zmienię. Przypuszczenia możecie mieć, gdybym chciał również mogę coś znaleźć przeciwko Wam lecz nie widzę takiej potrzeby.
Tego typu problemy nie powinny być załatwiane przez forum.
Avatar użytkownika
Taras
Amator
 
Posty: 23
Dołączył(a): 8 paź 2011, o 09:48
Lokalizacja: Olsztyn


Powrót do Inne media

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości