GDZIE MOZNA POTRENOWAC W OKOLICY ŁODZI I TOMASZOWA MAZ??

Dział dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w driftingu.

Re: GDZIE MOZNA POTRENOWAC W OKOLICY ŁODZI I TOMASZOWA MAZ??

Postprzez wonski » 18 lip 2012, o 00:00

W Piotrkowie jedynie ulice, bądź parking Lidla, Intera, Cerfa we wszystkich przypadkach chwila latania i problemy z policją, ochroną. W okolicach Piotrkowa jedynie opuszczona stacja na Meszczach przy nowo powstającej trasie na Tomaszów trochę miejsca jest i latarnia można się w każdym calu pobawić. I odrobina dość dużego wolnego placu z nie najlepszym asfaltem na "fuszerce" 5 - 10 km od Radomska w stronę Piotrkowa... ale pobawić się można. Lecz najrozsądniejsza propozycja to Lotnisko na Górze Kamieńsk albo tor Wyrazów, choć też słyszałem że w okolicach Tomaszowa Maz. i Opoczna się coś dzieje i są ciekawe place ale nie wiem, nie widziałem oraz nie byłem jeszcze :razz:

Jak by ktoś był chętny na jakiś wypad nocny albo jakiś tor/plac dajcie znać nr tel na priva mogę podać, my z chłopakami z Piotrkowa na pewno się zbierzemy w kilka aut i zapakujemy z kilkoma zestawami opon. :drift:
Pozdro ;-)
Avatar użytkownika
wonski
Clutch Burner
 
Posty: 34
Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 17:15
Lokalizacja: Piotrków Tryb

Re: GDZIE MOZNA POTRENOWAC W OKOLICY ŁODZI I TOMASZOWA MAZ??

Postprzez Czarczi330 » 19 lip 2012, o 22:22

JAk ktos jest z belchatowa to niech podleci na ta gore kamiensk i porozmawia jak to tam jest . Ja bylbym bardzo zainteresowany ;D :yahoo:
Czarczi330
Touge Drifter
 
Posty: 157
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 18:20
Lokalizacja: Łódź

Re: GDZIE MOZNA POTRENOWAC W OKOLICY ŁODZI I TOMASZOWA MAZ??

Postprzez wonski » 19 lip 2012, o 22:35

Czarczi330 napisał(a):JAk ktos jest z belchatowa to niech podleci na ta gore kamiensk i porozmawia jak to tam jest . Ja bylbym bardzo zainteresowany ;D :yahoo:


Możliwe że na danej górze odbędzie się jakaś impreza motoryzacyjna typu 1/4 i drifting... z tego co mi wiadomo jak na razie wstępne plany są, sponsoring jest tylko potrzebny jest jakaś popierdółka, co do treningów można by zagadać z cieciem na ochronie jak i z leśniczym może da radę coś załatwić jak to stunterzy z Bełchatowa załatwili :D
Avatar użytkownika
wonski
Clutch Burner
 
Posty: 34
Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 17:15
Lokalizacja: Piotrków Tryb

Re: GDZIE MOZNA POTRENOWAC W OKOLICY ŁODZI I TOMASZOWA MAZ??

Postprzez tramwajarz » 23 lip 2012, o 11:50

Kojarzy ktoś tor za giełdą na dąbrowskiego?Czy jest o w ogóle czynny?
tramwajarz
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lut 2012, o 19:33
Lokalizacja: tuszyn

Re: GDZIE MOZNA POTRENOWAC W OKOLICY ŁODZI I TOMASZOWA MAZ??

Postprzez piotrek3xx » 23 lip 2012, o 14:48

Tak. Został sprzedany i na jego miejscu wybudowali halę. Toru nie ma już kilka lat.
Avatar użytkownika
piotrek3xx
DRIFTER
 
Posty: 128
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 01:44
Lokalizacja: Łódź

Re: GDZIE MOZNA POTRENOWAC W OKOLICY ŁODZI I TOMASZOWA MAZ??

Postprzez czaqqR » 1 wrz 2012, o 22:56

odgrzeje troszke temat :)
jest ktoś chętny do polatania razem ??? lub jakiegoś spocika w okolicach łasku Zduńskiej woli pabianic łodzi czy sieradza ??? miotam się w okolicach jak wolny elektron a razem zawsze raźniej :)
Avatar użytkownika
czaqqR
Touge Drifter
 
Posty: 196
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 19:28
Lokalizacja: okolice ldz

Re: GDZIE MOZNA POTRENOWAC W OKOLICY ŁODZI I TOMASZOWA MAZ??

Postprzez Czarczi330 » 1 wrz 2012, o 23:51

czaqqR napisał(a):odgrzeje troszke temat :)
jest ktoś chętny do polatania razem ??? lub jakiegoś spocika w okolicach łasku Zduńskiej woli pabianic łodzi czy sieradza ??? miotam się w okolicach jak wolny elektron a razem zawsze raźniej :)


Ja bede chetne za jakies 2 tyg jak tylko skoncze auto . Znasz jakies fajne mijscowki ? :drift:
Czarczi330
Touge Drifter
 
Posty: 157
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 18:20
Lokalizacja: Łódź

Re: GDZIE MOZNA POTRENOWAC W OKOLICY ŁODZI I TOMASZOWA MAZ??

Postprzez maju » 2 wrz 2012, o 09:46

czaqqR napisał(a): miotam się w okolicach jak wolny elektron a razem zawsze raźniej :)

He to tak jak ja ;) Czasem na miasto w nocy (troche strach bez OC), ale głównie to touge po wioskach i jeden parking MOP przy autostradzie z jednym zakrętem :P jak znajdziecie fajną miejscówke gdzieś bliżej mnie to dajcie znać jakiegoś spota chętnie zalicze i zamienie kilka zdań z kimś kto nie bedzie mi
ciągle pier..olił PO CO CI TA BMKA :lol:
Avatar użytkownika
maju
Touge Drifter
 
Posty: 309
Dołączył(a): 2 wrz 2009, o 17:55
Lokalizacja: Skierniewice

Re: GDZIE MOZNA POTRENOWAC W OKOLICY ŁODZI I TOMASZOWA MAZ??

Postprzez czaqqR » 2 wrz 2012, o 11:04

maju napisał(a):
czaqqR napisał(a): miotam się w okolicach jak wolny elektron a razem zawsze raźniej :)

He to tak jak ja ;) Czasem na miasto w nocy (troche strach bez OC), ale głównie to touge po wioskach i jeden parking MOP przy autostradzie z jednym zakrętem :P jak znajdziecie fajną miejscówke gdzieś bliżej mnie to dajcie znać jakiegoś spota chętnie zalicze i zamienie kilka zdań z kimś kto nie bedzie mi
ciągle pier..olił PO CO CI TA BMKA :lol:

skąd ja to znam ;)
no więc pare osób jest tylko jak zawsze z miejscówkami lipa ale zawsze jest miasto i noc :grin: wiec trzeba się jak najszybciej zorganizować i wybrać jakieś miejsce i pomyśleć co dalej :)
Avatar użytkownika
czaqqR
Touge Drifter
 
Posty: 196
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 19:28
Lokalizacja: okolice ldz

Re: GDZIE MOZNA POTRENOWAC W OKOLICY ŁODZI I TOMASZOWA MAZ??

Postprzez maju » 2 wrz 2012, o 12:13

podobno w koluszkach jest jakis mały placyk, jade dzis obadac, tyle ze to podobno prywatny i trzeba bedzie kombinować i może bulić hajs. No nic dziś sie tam przejade i poszukam, byśmy mieli blisko tak samo blisko :P
Avatar użytkownika
maju
Touge Drifter
 
Posty: 309
Dołączył(a): 2 wrz 2009, o 17:55
Lokalizacja: Skierniewice

Re: GDZIE MOZNA POTRENOWAC W OKOLICY ŁODZI I TOMASZOWA MAZ??

Postprzez czapla56 » 2 wrz 2012, o 12:20

Jak możesz, to zrób jakieś foto. Może lepiej w pare osób wybulić pare złotych, jak 500 dla niebieskich ;).
czapla56
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 wrz 2012, o 23:11
Lokalizacja: sieradz

Re: GDZIE MOZNA POTRENOWAC W OKOLICY ŁODZI I TOMASZOWA MAZ??

Postprzez metanol » 2 wrz 2012, o 15:35

Jeśli chodzi o Sieradz to ciężko będzie o jakiś placyk na którym można by było polatać, jedynie parkingi pod supermarketami, fajny zakręt jest na Piłsudskiego ;P
Avatar użytkownika
metanol
Touge Drifter
 
Posty: 364
Dołączył(a): 20 lut 2010, o 17:21
Lokalizacja: Sieradz

Re: GDZIE MOZNA POTRENOWAC W OKOLICY ŁODZI I TOMASZOWA MAZ??

Postprzez czaqqR » 2 wrz 2012, o 17:02

chociaż to :) w zdw jest ładne rondo i intermarche coś tam sie wymyśli byle chęci były :)
Avatar użytkownika
czaqqR
Touge Drifter
 
Posty: 196
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 19:28
Lokalizacja: okolice ldz

Re: GDZIE MOZNA POTRENOWAC W OKOLICY ŁODZI I TOMASZOWA MAZ??

Postprzez maju » 2 wrz 2012, o 18:13

Byłem, szukałem, i znalazłem mały parking przy..... urzędzie miasta :lol: nawierzchnia kiepska, poza tym urzędasy nigdy nie pozwolą tam smigać, dalej jadąc jednokierunkową jest jakiś zakład na końcu, są jakieś iliczki itp. ale to sie nie nada, no chyba że lokalni upalacze tam pośmigają z braku laku, ale dojeżdżać 30km żeby pokręcić tam bączki to mi sie nie widzi.

PS: nie miałem aparatu, a moja komóra robi sweet focie o jakości VGA
Avatar użytkownika
maju
Touge Drifter
 
Posty: 309
Dołączył(a): 2 wrz 2009, o 17:55
Lokalizacja: Skierniewice

Re: GDZIE MOZNA POTRENOWAC W OKOLICY ŁODZI I TOMASZOWA MAZ??

Postprzez wonski » 2 wrz 2012, o 22:39

Z chęcią się przyłączymy ekipą z Piotrkowa tylko dajcie znać a zrobimy dym :rockon:
Co do spotkań polecam Łódź co niedziela słynny dell...ale wtedy zagrożenie powstaje z niebieskimi, albo zebrać się i pocisnąć na wyrazów :drift:
Chyba że ma ktoś dojście do leśniczego z góry Kamieńsk mamy tam nieczynne lotnisko i można coś też ogarnąć :confused:
Avatar użytkownika
wonski
Clutch Burner
 
Posty: 34
Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 17:15
Lokalizacja: Piotrków Tryb

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Początkujący

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości