gdzie trenowac w wawie?

Dział dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w driftingu.

gdzie trenowac w wawie?

Postprzez robacek » 9 maja 2008, o 11:19

tak jak w temacie. macie jakies fajne spoty gdzie mozna w miare czesto potrenowac w wawie i okolicach?

pozdrawiam
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez booncol » 9 maja 2008, o 13:23

w wawce nic ciekawego nie ma, ale ostatnio w Lublinie (bodajrze 2-3 maja) byl fajny spot gdzie mozna bylo sobie polupac przez 2 dni na torze kartingowym.
Avatar użytkownika
booncol
DRIFTER
 
Posty: 368
Dołączył(a): 24 gru 2007, o 17:54
Lokalizacja: Piaseczno

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez robacek » 9 maja 2008, o 15:29

jakies opuszczone place przyfabryczne czy cos moze..? cos gdzies na uboczach wawki
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez bimmerholic » 9 maja 2008, o 22:21

mozna jest pare miejsc....ale nie dłużej niz 15min.hehe

1: spalarnia zajezdnia mozna wyciągnąć nie głupia sekwencje najlepiej niedziela rano:)
2: bronisze giełda...tylko trzeba uważac na żuczki załadowane marchewkami i kupic flaszke ochronie:)
3: arkadia na dole na ronda
4: cmentarz połnocny parking
5: konstanicin stara droga na wawe pare zakrętów
6: fr
7: głębocka wiadukt.
8: radzymin miejscowosc ciemne dwa ładne długie łuki

oczywiście to miejsca na lekki trening a nie długie profi upalanie.......
Avatar użytkownika
bimmerholic
Clutch Burner
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 mar 2008, o 07:39

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez robacek » 10 maja 2008, o 22:51

super dzieki! z tego znam ptk 3 i 4:) ale nie pomyslalem o nich jako o spocie a rzeczywiscie mozna fajnie posmigac. przy cmentarzu czesto zloty sa ostatnio widzialem zjazd hondy civic:)
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez AMS_ciapaty » 17 sie 2009, o 12:44

czesto tez widzialem na cargo jak chlopaki na petli upalaja, ale ostatnio zbyt glosno tam i miski sie zjezdzaja
Avatar użytkownika
AMS_ciapaty
Król Ronda
 
Posty: 75
Dołączył(a): 9 sie 2009, o 14:45
Lokalizacja: mazury

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez Fairy King » 22 mar 2011, o 10:53

Witam, jestem tu nowy i dopiero chcę zacząć swoją przygodę z driftem, chociaż już od dłuższego czasu jestem biernym miłośnikiem tego sportu :)
Odświeżam ten temat, ponieważ obecnie większość czasu przebywam w Warszawie i chciałbym się dowiedzieć, gdzie można rozpocząć amatorską naukę podstaw i wyczuć auto w okolicy Warszawy? Wiadomo, że jak wyczuję moją E36 328i i przyjdą wakacje, to będzie czas na to, by polatać po torze itd. Ale na razie nie mam na to ani zbytnio dużo czasu, ani też jeszcze nie mam wystarczającego doświadczenia moim zdaniem. Także będę wdzięczny za porady odnośnie bezpiecznych miejsc w Warszawie, nie licząc tego, co zostało już wymienione ;)

btw, Przy Arkadii i przy cmentarzu jest w miarę ok, czy jak się chwile pośmiga to zaraz się przyczepi ktoś?
Avatar użytkownika
Fairy King
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 21 mar 2011, o 15:14
Lokalizacja: Warszawa / Lublin

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez Tarapat » 1 kwi 2011, o 15:20

W takich miejscach nigdy nie wiadomo. Jednego dnia możesz latać 2 godziny i nikt się nie przyczepi, a drugiego zrobisz jeden poślizg i niebiescy już każą Ci się skarpować. Wiem i znam z doświadczenia. Ja z bratem mamy swoje miejsca między Wołominem, a Warszawą i robimy sobie co jakiś czas wycieczkę. Nigdzie nie jesteśmy zbyt długo. Najwyżej 5 minut i zrywaka w następne miejsce. Najwyżej później wracamy znowu. Ogólnie to każde rondo, każdy parking, każdy szerszy asfalt, każdy wiadukt da radę wykorzystać. Trzeba tylko uważać jeden błąd i wracasz na lawecie. Jest ryzyko jest zabawa.

P.S. Dla mnie Warszawa jest obsiana fajnymi miejscami do latania wystarczy wsiąść w samochód i przejechać się po niej. A z takich miejsc mniej inwazyjnych w samochód to M1. Dużo miejsc, ale nie za długo (moje ulubione rondo w powietrzu :)). Janki parking. Marywilska KJS.
Avatar użytkownika
Tarapat
Touge Drifter
 
Posty: 300
Dołączył(a): 8 lip 2009, o 01:33
Lokalizacja: Driftówek (Wołomin)

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez Squad » 1 kwi 2011, o 20:48

Panowie, w zeszłą sobotę jeździłem od 1 w nocy do 6 rano, upalałem dwie miejscówki, (spalarnie i cargo), cisza, spokój, oczywiście miałem kumpli którzy zabezpieczali teren naszym sposobem, ale jeździło się bez najmniejszego problemu i konfliktu z misiakami.
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez D-verse » 2 kwi 2011, o 15:48

Marywilska na razie odpada(jakieś problemy z właścicielami)

Pozdrawiam, Mateusz:)
Avatar użytkownika
D-verse
Touge Drifter
 
Posty: 232
Dołączył(a): 4 lip 2008, o 15:36
Lokalizacja: Leszno k. Warszawy

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez Fairy King » 4 kwi 2011, o 19:17

Muszę się w końcu wybrać do Janek, bo to jedno z nielicznych miejsc, które znam i sądzę, że jest dość dobre, a mam w sumie niezbyt daleko :D
Zaś M1 i Marwilską będe musiał wybadać, bo nie byłem tam jeszcze, tak więc dzięki za info ;)

Nieźle, od 1 do 6 rano... :grin:
Avatar użytkownika
Fairy King
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 21 mar 2011, o 15:14
Lokalizacja: Warszawa / Lublin

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez Squad » 4 kwi 2011, o 20:22

Fairy King napisał(a):Muszę się w końcu wybrać do Janek, bo to jedno z nielicznych miejsc, które znam i sądzę, że jest dość dobre, a mam w sumie niezbyt daleko :D
Zaś M1 i Marwilską będe musiał wybadać, bo nie byłem tam jeszcze, tak więc dzięki za info ;)

Nieźle, od 1 do 6 rano... :grin:


Janki to pogonią ochroniarze, w sumie to gówno mogą ale będą przeszkadzać, marywilska nie wjedziesz bo teren zamknięty, M1 patrz Janki. Jeżeli chodzi o porę 1-6 rano jest poważnie idealna. Jeszcze jedną super miejscówką są Bronisze, ale tam ochrona działa błyskawicznie.
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez szrot » 8 kwi 2011, o 12:16

Warszawa - Ursus Fabryki wieczorne pory od 21 są dwaj ochroniaże w budce jeden na samym końcu a drugi na początku nie raz. Jak sie zjawią wystarczy dać na piwo albo od razu krate dać i spoko mozna latac do woli. Sprawdzone opatentowane miejsce ciche i policja sie nie kreci bo nie ma po co.
szrot
Amator
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 paź 2010, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez toki » 8 kwi 2011, o 15:31

dokładnie o fabryki ursusa Ci chodzi?
toki
Clutch Burner
 
Posty: 47
Dołączył(a): 14 lis 2009, o 20:29
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez szrot » 9 kwi 2011, o 14:10

tak
szrot
Amator
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 paź 2010, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Początkujący

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości