gdzie trenowac w wawie?

Dział dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w driftingu.

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez KamilxD » 18 kwi 2011, o 22:15

Witam forum :D Nie chce zakładać nowego tematu więc napisze tutaj. Zna ktoś jakieś miejsce w okolicach Otwocka gdzie można pośmigać? Nie mam prawa jazdy i do tego nie pełnoletni. Z dowiezieniem sprzętu nie ma problemu.
Pozdrawiam :drift:
KamilxD
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:14
Lokalizacja: Karczew

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez MadB » 20 cze 2013, o 14:52

Witam, jestem nowy na forum :)

Driftem interesuje się trochę "przy okazji", niestety moje auto (MGF) pozwala jedynie na zabawe w ślizganie a nie na drift, ale do rzeczy:

Postanowiłem się zarejestrować ponieważ wczoraj (a właściwie dziś) ok. godziny 3:00 nad ranem w mojej okolicy (mieszkam na rembertowie - blisko ul. Czwartaków i Żołnierskiej ) ktoś intensywnie ćwiczył/trenował poślizgi.

Nie dziwiło by mnie to gdyby nie fakt, że dźwięki te dochodziły tak jakby od strony lasu przy ul. Żołnierskiej.

Sam szukałem wielokrotnie sensownych miejsc tutaj i nic nie znalazłem, natomiast dźwięk tego auta (charakterystyczne operowanie przepustnicą i pisk opon) dochodziły wyraźnie gdzieś od ul. żołnierskiej - być może jest tam gdzieś jakiś parking czy też może był to teren elektrociepłowni kawęczyn? wie ktoś coś na ten temat?

Jeśli chodzi o auto - było głośne :D i wydawało bardzo ladny, rasowy dźwięk który kojarzy mi się jednynie z białym M3 e90 które się porusza czasem po okolicy.

Z góry dzięki za pomoc w rozwiązaniu mojej zagadki :)
MadB
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 14:45
Lokalizacja: Wawa Rembertów

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez zombiepox » 20 cze 2013, o 20:29

Mi się czasem zdarza chłostać na przejeździe pod wiaduktem na żołnierskiej. Ale tym razem to nie ja :grin:
Avatar użytkownika
zombiepox
Touge Drifter
 
Posty: 495
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 11:57
Lokalizacja: ZÄ…bki

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez rysiek92 » 20 cze 2013, o 23:11

Białe M3 jest chyba z Wesołej, ale to raczej fan przyspieszenia a nie jazdy bokiem :D . Myśle że w naszej okolicy jest tyle osób że nie sposób dojść kto, gdzie, kiedy i jak :D
rysiek92
Król Ronda
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 maja 2012, o 18:20
Lokalizacja: Warszawa

Treningi w Warszawie

Postprzez tomxx » 15 lip 2013, o 06:49

Witam, gdzie można potrenować drift w warszawie- nie wliczając "dzikich paringów"

Wyjdę od tego, że przymierzam się do kupna bmw "uzbrojonego do driftu" -po prostu chce rozpocząć swoją przygodę z driftem
tomxx
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 lip 2012, o 09:22
Lokalizacja: WPR

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez Domin » 18 lis 2013, o 01:08

URSUS. Czy miejscówka nadal aktualna. Wczoraj byłem na terenie fabryk (za galerią) i wszystko ogrodzone plus nawierzchnia dosyć dziurawa. Czy miejscówka się wyeksploatowała czy jest gdzieś tam lepsze miejsce którego nie znalazłem?
Domin
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 21:43
Lokalizacja: PÅ‚ock

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez lipek7 » 18 lis 2013, o 19:25

Domin napisał(a):URSUS. Czy miejscówka nadal aktualna. Wczoraj byłem na terenie fabryk (za galerią) i wszystko ogrodzone plus nawierzchnia dosyć dziurawa. Czy miejscówka się wyeksploatowała czy jest gdzieś tam lepsze miejsce którego nie znalazłem?


Miejscówka nieaktualna i innej w pobliżu nie ma.
lipek7
Touge Drifter
 
Posty: 125
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 14:10

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez osiadacz » 20 lis 2013, o 11:50

Domin napisał(a):URSUS. Czy miejscówka nadal aktualna. Wczoraj byłem na terenie fabryk (za galerią) i wszystko ogrodzone plus nawierzchnia dosyć dziurawa. Czy miejscówka się wyeksploatowała czy jest gdzieś tam lepsze miejsce którego nie znalazłem?

Witam. Miejscówka "spalona" jest od jesieni zeszłego roku dzięki temu "miszczowi":
http://www.youtube.com/watch?v=SBhBmAtgnUU
Kilkanaście osób dostało wyroki sądowe za zakłócanie spokoju i łamanie przepisów ruchu drogowego. Jednym z dowodów w sprawie były filmiki z youtuba. Myślałem, że sprawa jakoś przyschnie i w czerwcu próbowałem trochę pojeździć tam na motorze. Po chwili miałem na karku dwóch ochroniarzy, którzy powiedzieli mi, że teren należy do firmy Bumar i absolutnie nie ma takiej możliwości aby tam upalać gdyż mieli nieprzyjemności ze strony policji. Panowie z ochrony grzecznie aczkolwiek stanowczo nakazali mi opuszczenie terenu pod groźbą wezwania policji. Sprawa była głośna pod koniec zeszłego roku bo na hałas skarżyli się mieszkańcy Ursusa:
http://www.ursus.warszawa.pl/forum/view ... 3&start=15
osiadacz
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 11:30
Lokalizacja: WÅ‚oszczowa

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez Golec » 28 lis 2013, o 21:43

No dobra, miejscowka spalona, ale w takim razie gdzie mozna poslizgac sie w zimowe wieczory?
Golec
Amator
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 gru 2010, o 10:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez Nicolas » 28 lis 2013, o 22:23

na lodowisku
Avatar użytkownika
Nicolas
Touge Drifter
 
Posty: 247
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez kuzniar3 » 10 gru 2013, o 22:14

Jest kotś moze z Minska mazowieckiego? NIe wie nikt gdzie w jego okolicy mozna by było polatac ?
kuzniar3
Clutch Burner
 
Posty: 26
Dołączył(a): 28 gru 2012, o 11:20
Lokalizacja: MMz

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez drift_kombi » 24 lut 2014, o 00:32

Jest tor Rally Drive w Klaudynie, bardzo fajna trasa która łączy wiele rodzajów zakrętów. Jedynym minusem jest nawierzchnia, jeżeli masz auto betonowe to nawet nie ma sensu przyjazd do nas, jeśli jednak zawias jakkolwiek pracuje to zapraszam :)
Avatar użytkownika
drift_kombi
Amator
 
Posty: 17
Dołączył(a): 9 gru 2013, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez krzysiek1992 » 24 lut 2014, o 13:13

drift_kombi napisał(a):Jest tor Rally Drive w Klaudynie, bardzo fajna trasa która łączy wiele rodzajów zakrętów. Jedynym minusem jest nawierzchnia, jeżeli masz auto betonowe to nawet nie ma sensu przyjazd do nas, jeśli jednak zawias jakkolwiek pracuje to zapraszam :)


fura az sie rozkreca od tej nawierzchni :P
Avatar użytkownika
krzysiek1992
Touge Drifter
 
Posty: 152
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 12:27
Lokalizacja: Legionowo k. Warszawy

Re: gdzie trenowac w wawie?

Postprzez drift_kombi » 25 lut 2014, o 22:17

krzysiek1992 napisał(a):
drift_kombi napisał(a):Jest tor Rally Drive w Klaudynie, bardzo fajna trasa która łączy wiele rodzajów zakrętów. Jedynym minusem jest nawierzchnia, jeżeli masz auto betonowe to nawet nie ma sensu przyjazd do nas, jeśli jednak zawias jakkolwiek pracuje to zapraszam :)


fura az sie rozkreca od tej nawierzchni :P

Należy spojrzeć na to z innej strony. Ten tor ukazuje słabe miejsca twojego samochodu, dzięki czemu nic ciebie nie zaskoczy na zawodach :D
Avatar użytkownika
drift_kombi
Amator
 
Posty: 17
Dołączył(a): 9 gru 2013, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Początkujący

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości