TU PYTAMY O SAMOCHODY Z ALLEGRO, OTOMOTO ITP.

Dział dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w driftingu.

Re: TU PYTAMY O SAMOCHODY Z ALLEGRO, OTOMOTO ITP.

Postprzez Bambus » 17 kwi 2010, o 16:29

Pieniądze moze śmieszne ale patrząc na wygląd zewnętrzny gdzie rudy wyłazi w wielu miejscach stan podwozia napewno jest jeszcze gorszy. Odpuśc sobie dobrze radzę.
Szukaj przede wszystkim zdrowej budy i nie śpiesz się
Avatar użytkownika
Bambus
Touge Drifter
 
Posty: 386
Dołączył(a): 18 lut 2008, o 17:12
Lokalizacja: Kutno

Re: TU PYTAMY O SAMOCHODY Z ALLEGRO, OTOMOTO ITP.

Postprzez maju » 19 kwi 2010, o 16:37

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1002780449
co sadzicie o aucie naszego kolegi ;) panowie z wpr team powinni tu zabrac glos mi sie wydaje :grin: prosze o zetelna i uczciwa ocene stanu tech :D wydaje mi sie ta dobra oferta tym barzdiej ze mozna ponegocjowac jak wlasciciel napisal:P
Avatar użytkownika
maju
Touge Drifter
 
Posty: 309
Dołączył(a): 2 wrz 2009, o 17:55
Lokalizacja: Skierniewice

Re: TU PYTAMY O SAMOCHODY Z ALLEGRO, OTOMOTO ITP.

Postprzez Squad » 20 kwi 2010, o 09:16

też jestem wstępnie zainteresowany powyższą beemką, więc także czekam na jakieś info od ludzi co może znają to auto, a także jestem mocno zainteresowany tym egzemplarzem
http://moto.allegro.pl/item991353929_bm ... s_zam.html

pytanie do mieszkanców Płońska, czy ktoś zna to auto? Dosyć długo wisi już na allegro i nie wiem co odstrasza, czy cena czy coś poza tym, niby mam nie daleko ale czasu brak by się wybrać, jak ktoś coś wie proszę o info. pozdro
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: TU PYTAMY O SAMOCHODY Z ALLEGRO, OTOMOTO ITP.

Postprzez Jajnik » 20 kwi 2010, o 10:12

Nie chce nic mowic ale handlarze z tych okolic Płońsk/Płock sa baaardzo znani :P
Rownierz zauwazylem ze ta bunia dosc dlugo utrzymuje sie na allegro i cena
jest stopniowo obnizana.
Avatar użytkownika
Jajnik
DRIFTER
 
Posty: 1107
Dołączył(a): 19 lis 2009, o 20:46
Lokalizacja: Warszawa/Ząbki

Re: TU PYTAMY O SAMOCHODY Z ALLEGRO, OTOMOTO ITP.

Postprzez Squad » 20 kwi 2010, o 11:12

Wisi już sporo to fakt, ale nie każdy sprzedający musi byc handlarzem, a jak wiadomo handlarz to handlarz i w każdym rejonie trafi się rodzynek. Mi chodziło czy ktoś zna to auto albo widział w akcji gdzieś w Płońsku i okolicach,
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: TU PYTAMY O SAMOCHODY Z ALLEGRO, OTOMOTO ITP.

Postprzez wierzba » 20 kwi 2010, o 17:32

maju , niestety nie znam tej bunki , ale jak by coś to wal do mnie to się zadzwoni i na kanał na oględziny i próbę bokolatania na koszt sprzedającego oczywiście :drift:


pozdro
wierzba
WPR Drift Team
 
Posty: 498
Dołączył(a): 16 cze 2009, o 21:05
Lokalizacja: Pruszków

Re: TU PYTAMY O SAMOCHODY Z ALLEGRO, OTOMOTO ITP.

Postprzez _WoJtAs_ » 20 kwi 2010, o 19:47

apropos tej bety, to myśle, żeby zapytać przez pw (chyba) właściciela ;)
viewtopic.php?f=22&t=4395
;)
Avatar użytkownika
_WoJtAs_
Touge Drifter
 
Posty: 313
Dołączył(a): 1 lip 2009, o 22:14
Lokalizacja: Koszalin/Warszawa

Re: TU PYTAMY O SAMOCHODY Z ALLEGRO, OTOMOTO ITP.

Postprzez BORYSEK » 21 kwi 2010, o 12:41

Squad napisał(a):też jestem wstępnie zainteresowany powyższą beemką, więc także czekam na jakieś info od ludzi co może znają to auto, a także jestem mocno zainteresowany tym egzemplarzem
http://moto.allegro.pl/item991353929_bm ... s_zam.html

pytanie do mieszkanców Płońska, czy ktoś zna to auto? Dosyć długo wisi już na allegro i nie wiem co odstrasza, czy cena czy coś poza tym, niby mam nie daleko ale czasu brak by się wybrać, jak ktoś coś wie proszę o info. pozdro


Ja znam to autko troszeczkę. Z wyglądu to na żywo się lepiej prezentuje. Raz się z nim ciołem moją e34 335i no i znacznie mu odchodziłem i jak dla mnie zawieszenie też pozostawia wiele do życzenia za te pieniądze na pewno bym jej nie kupił. żeby to autko naprawde latało to trzeba w nie jeszcze zainwestować :glare: Może tą wypowiedzią naraziłem się na gniew właściciela ale się tym nieprzejmuje :rotfl:
Avatar użytkownika
BORYSEK
Clutch Burner
 
Posty: 43
Dołączył(a): 17 lut 2010, o 19:58
Lokalizacja: Płońsk

Re: TU PYTAMY O SAMOCHODY Z ALLEGRO, OTOMOTO ITP.

Postprzez Squad » 21 kwi 2010, o 13:12

Skoro objeżdża ją e34 a ponoć silnik jest gruby i ma hoho 240 PS, to dobra bajka, albo kierowca nie ogarniał, dzięki za info ale chyba nie obejdzie się bez pojechania i oblookania, za kilka dni mam track day, a nie chce cywilem jechać, jeszcze raz dzięki za info.
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: TU PYTAMY O SAMOCHODY Z ALLEGRO, OTOMOTO ITP.

Postprzez maju » 21 kwi 2010, o 19:35

spoko spoko z włascicielem juz sie mejlem wymienilem... ale martwi mnie to co mi napisał:
Korozji pod podłogą nie ma, jest tylko jedna dziura przy błotniku kierowcy w podłodze w miejscu gdzie się opiera nogę podczas jazdy a tak to jest bardzo dobrym stanie. Dziurę tą załatałem uszczelniaczem gumowym tak na chwile aby tylko woda się nie dostawała.
i pisze ze na hamowni bylo 164kuce... mało czy duzo?? wydaje mi sie ze jak na 20 lat to sie trzyma :thumbsup:
dobry pomysł z tym kanałem i sprawdzeniem :drift: :lollol:
jeszcze sie wacham
Avatar użytkownika
maju
Touge Drifter
 
Posty: 309
Dołączył(a): 2 wrz 2009, o 17:55
Lokalizacja: Skierniewice

Re: TU PYTAMY O SAMOCHODY Z ALLEGRO, OTOMOTO ITP.

Postprzez kremat0r » 21 kwi 2010, o 20:31

i pisze ze na hamowni bylo 164kuce... mało czy duzo??


ZŁOM. tyle w temacie.
Avatar użytkownika
kremat0r
Touge Drifter
 
Posty: 573
Dołączył(a): 4 mar 2009, o 16:20
Lokalizacja: Poznań

Re: TU PYTAMY O SAMOCHODY Z ALLEGRO, OTOMOTO ITP.

Postprzez slawe30 » 22 kwi 2010, o 09:00

BORYSEK napisał(a):Ja znam to autko troszeczkę. Z wyglądu to na żywo się lepiej prezentuje. Raz się z nim ciołem moją e34 335i no i znacznie mu odchodziłem i jak dla mnie zawieszenie też pozostawia wiele do życzenia za te pieniądze na pewno bym jej nie kupił. żeby to autko naprawde latało to trzeba w nie jeszcze zainwestować :glare: Może tą wypowiedzią naraziłem się na gniew właściciela ale się tym nie przejmuje :rotfl:


Witam cie serdecznie borysku , widze ze jestes z plonska i bardzo duzo sie udzielasz na forum, szkoda tylko ze teoretycznie a nie praktycznie, tak sie sklada ze to autko o ktorym napisales znam doskonale co prawda nie jestem jego wlascicielem , ale zapewniam cie ze twoja bunie na 100 % objade tym autem, moze i faktycznie nie ma tych 240km ale napewno ma wiecej niz seria z tego wzgledu ze silnik jest doprezony nie mylic z odprezeniem bo to jest roznica delikatna:), aha borysku moze podaj adres gdzie mieszkasz to podjadei i zlapiemu sie wtedy rozwieje swoje i twoje wątpilowości, jesli chodzi o zawias to jak mozesz co kolowiek pisac o aucie ktorym nie miales przyjemnosci sie przejechac, fakt nie ma gwitu ale jest b6 wiec nie wiem po co te aluzje co do auta, czy zawsze kazde auto powinno miec gwint, nie zawsze kazdego stac zebyc miec ten gwint, jesli ty masz to tylko pozazdroscic oby tak dalej:), życze powodzenia na najblizszym rondzie, chyba ze moze bedziesz na bemowie 25.04.10 jak sie tyle udzielasz to powinienes tam zawitac zapraszam na tor:) i Pozdrawiam
Avatar użytkownika
slawe30
Clutch Burner
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2009, o 08:56
Lokalizacja: Płońsk

Re: TU PYTAMY O SAMOCHODY Z ALLEGRO, OTOMOTO ITP.

Postprzez Jajnik » 22 kwi 2010, o 14:24

slawe30 napisał(a):... fakt nie ma gwitu ale jest b6...


Nie spinaj sie tak :P co do zawieszenia to B6 jest dobre dla mamusi co dowozi dziecko do szkoly, w drifcie sie nie sprawdza.
Zeby nie rzucac slow na wiatr to moj brat wsadzil sobie B6 do passata i nie widzi roznicy. (nowe b6)
Avatar użytkownika
Jajnik
DRIFTER
 
Posty: 1107
Dołączył(a): 19 lis 2009, o 20:46
Lokalizacja: Warszawa/Ząbki

Re: TU PYTAMY O SAMOCHODY Z ALLEGRO, OTOMOTO ITP.

Postprzez BORYSEK » 22 kwi 2010, o 18:03

Witam cie serdecznie borysku , widze ze jestes z plonska i bardzo duzo sie udzielasz na forum, szkoda tylko ze teoretycznie a nie praktycznie, tak sie sklada ze to autko o ktorym napisales znam doskonale co prawda nie jestem jego wlascicielem , ale zapewniam cie ze twoja bunie na 100 % objade tym autem, moze i faktycznie nie ma tych 240km ale napewno ma wiecej niz seria z tego wzgledu ze silnik jest doprezony nie mylic z odprezeniem bo to jest roznica delikatna:), aha borysku moze podaj adres gdzie mieszkasz to podjadei i zlapiemu sie wtedy rozwieje swoje i twoje wątpilowości, jesli chodzi o zawias to jak mozesz co kolowiek pisac o aucie ktorym nie miales przyjemnosci sie przejechac, fakt nie ma gwitu ale jest b6 wiec nie wiem po co te aluzje co do auta, czy zawsze kazde auto powinno miec gwint, nie zawsze kazdego stac zebyc miec ten gwint, jesli ty masz to tylko pozazdroscic oby tak dalej:), życze powodzenia na najblizszym rondzie, chyba ze moze bedziesz na bemowie 25.04.10 jak sie tyle udzielasz to powinienes tam zawitac zapraszam na tor:) i Pozdrawiam[/quote]

Witam, człowieku nie spinaj sie tak to jest moje odczucie na temat tego autka nikogo nie zniechęcam do kupna tego auta :glare: A co do zawiasu to widziałem jak auto leciało parę łuków no i wiadomo że nie jest sztywne jak gwint ale rewelacji wg. mnie niema :sorry: Ja moją e34 sprzedałem miałem gwint KW wybebeszone wnętrze głowica na 0 ostry wałek i chip schnitzera z przesuniętą odcinką i autko naprawde niezle zamiatalo :rotfl: I czasami naprawdę takim autem można objechać niejedno e30 jeśli kierownik to świr :rotfl2: Szkoda że nie mam już swojej 335 bo na pewno bym się z tobą ścignoł.Ale myślę że niedługo będziemy okazje się spotkać i zaprezentuje ci mój nowy projekt.Pozdrawiam BORYSEK :yeah:
Avatar użytkownika
BORYSEK
Clutch Burner
 
Posty: 43
Dołączył(a): 17 lut 2010, o 19:58
Lokalizacja: Płońsk

Re: TU PYTAMY O SAMOCHODY Z ALLEGRO, OTOMOTO ITP.

Postprzez 325owner » 28 kwi 2010, o 22:02

a zna ktoś to auto?
http://moto.allegro.pl/item1006639340_2 ... 8_bmw.html
czy moze ktos napisac cos o tym projekcie?
jak chodziło, psuło się czy nie? wie ktoś?
325owner
Touge Drifter
 
Posty: 180
Dołączył(a): 6 wrz 2008, o 08:32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Początkujący

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron