Kilka Pytań na start

Dział dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w driftingu.

Kilka Pytań na start

Postprzez Mateusz1244 » 26 sty 2017, o 00:42

Witam forumowiczów i zapaleńców driftingu . Kieruje do was kilka pytań odnośnie przygotowania auta do driftu. ( jeśli zły dział proszę o przeniesienie)
Nie mam ogromnych pieniędzy na zbyciu więc o zakupie Mpower nie myślałem nawet . Tak w słowie wstępu .
Posiadam zdrową i w pełni sprawnej E36 (coupe) z silnikiem 2.0 . na start myślałem o wybebeszeniu jej z wszystkich gówien , oraz wymianie gum oraz całego zawieszenia . Potem zamierzam zamontować hydrauliczny ręczny oraz Zespawać most ( chociaż tu nie jestem pewien czy warto) . Wszystko robić będę sam i chciałbym aby tak pozostało (mam do dyspozycji w pełni wyposażony warsztat). I tu ukazują się moje pytania . co robić dalej oraz co z mocą ?? bo jak na razie 150km mnie satysfakcjonuje a potem może być mało. Poradźcie CO I JAK oraz wypowiedzcie się na temat spawania mostu.
Dodam że na początku ma służyć do upalania po ulicach nocą Ale w jakiś zawodach też chciałbym brać udział
Mateusz1244
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 sty 2017, o 00:25
Lokalizacja: Szamotuły

Re: Kilka Pytań na start

Postprzez Jay » 26 sty 2017, o 15:19

siemasz, wszsytko dobrze piszesz, zawias, hydrołapa i zaspawany dyfer to podstawa. JAk mocy będzie mało to pozostają 2 możliwości, albo wrzucasz mocniejszy silnik albo turbisz ten( projekty są na forum) wszystko kwestia kasy
Jay
Touge Drifter
 
Posty: 216
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 20:10
Lokalizacja: Siedlce

Re: Kilka Pytań na start

Postprzez Blacky » 27 sty 2017, o 11:48

spawaj :)
Avatar użytkownika
Blacky
Touge Drifter
 
Posty: 569
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 21:38
Lokalizacja: Tychy


Powrót do Początkujący

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron