Wyjazd na Ułęż lub Miedzianke Jak to ogarnąć

Dział dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w driftingu.

Wyjazd na Ułęż lub Miedzianke Jak to ogarnąć

Postprzez marcinsz23 » 3 mar 2015, o 23:11

Siema, drituje amatorsko od kilku lat (z przerwami,głównie po ulicy,parkingach) ale nie miałem okażji pojeżdżenia po torze. Chce się z kolega wybrać na Miedzianke lub Ułęż/Ryki, Lotnisko w nowym Mieści nad Pilicą, bo tam mamy stosunkowo niedaleko.

Kieruję zapytanie jak to ogarnąć, bo zarząd obu obiektów nie odpisuje mi na meile, a nie chce jechać 100km po to żeby "pocałowac klamke'.
Może ktoś z was bedzie organizował jakis wypad, czy zna lub słyszał coś o osobach które się tym zajmuja i wie jak do nich dotrzeć?

Za wszelką pomoc z góry serdeczne dziękuje :uklon:

(Ja mam marne E30 Coupe przygotowane troche do driftu z pokombinowanym m20 a kolega troszke pomodzone C280 W202) więc bez rewelacji, ale trójkami podnoszą :)
Avatar użytkownika
marcinsz23
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 cze 2014, o 18:37
Lokalizacja: Radom

Re: Wyjazd na Ułęż lub Miedzianke Jak to ogarnąć

Postprzez Squad » 4 mar 2015, o 00:00

Nowe miasto dupa, ciecie na bramie już nie wpuszczają, Ułęż/Ryki nie chcą Drifterów bo guma z opon zostaje, a im się nie chce sprzątać, a Miedziana Góra, każdy pierwszy poniedziałek miesiąca z Ak Busko jest trening na torze (wyścigowy), dowiaduj się, czy kota nie pogonią jak będziesz chciał diftować, na jesieni problemów nie robili, tyle ode mnie.
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: Wyjazd na Ułęż lub Miedzianke Jak to ogarnąć

Postprzez rysiek92 » 5 mar 2015, o 18:53

A nie wiesz czy na Nowym Mieście to pilnują tylko ciecie ? czy ktoś inny tam też urzęduje no i oczywiście czy jest tam kategoryczny zakaz czy raczej chodzi o $$$ :D
rysiek92
Król Ronda
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 maja 2012, o 18:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyjazd na Ułęż lub Miedzianke Jak to ogarnąć

Postprzez Squad » 5 mar 2015, o 19:12

jak chcesz na legalu to cały obiekt za 10 koła/doba
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: Wyjazd na Ułęż lub Miedzianke Jak to ogarnąć

Postprzez rysiek92 » 5 mar 2015, o 19:16

Chodziło mi raczej o pare groszy dla ciecia , pytam z czystej ciekawości nigdy tam nie byłem.
rysiek92
Król Ronda
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 maja 2012, o 18:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyjazd na Ułęż lub Miedzianke Jak to ogarnąć

Postprzez Squad » 5 mar 2015, o 19:38

kiedyś dawało się cieciowi na bramie i było git, potem była jakas lipa, teraz nie wiem, może się cos zmienilo
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59


Powrót do Początkujący

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości