Gimbaza i co dalej...?

Dział dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w driftingu.

Re: Gimbaza i co dalej...?

Postprzez ZivoR » 12 mar 2013, o 19:07

Może powiem tak nie jestem leniem do roboty,ale do nauki, dziwi mnie tylko jedna rzecz,mieliśmy jakoś w listopadzie egzaminy próbne i ja w sumie jeden z najgorszych uczni w klasie ,wypadłem na egzaminie bardzo dobrze ,przebiłem uczniów co zwykle mają same 4 i 5...Poprostu mam takie refleksje ,przemyślenia że jeśli mi się chce to potrafię się nauczyć i zdobyć maxa pkt czy to kartkówka , sprawdzian itp. ,ale generalne mi się nie chce ,bo jakoś nie czuje potrzeby takiej wiedzy... Wiem wiem zaraz posypią się hejty ,że co ja chce z takim podejściem osiągnąć...Tak ,jestem jeszcze głupi i nauka ,wiedza nie mają dla mnie znaczenia ,może w tym technikum mnie olśni i zacznę się naprawdę uczyć ,ale to pożyjemy zobaczymy :).Mogę jeszcze dodać tak kolokwialnie ,że moje "towarzystwo" mnie tak wychowało :D ,ale nie będę go zmieniać bo z nimi czuje ,że żyje i napewno wolę gdzieś wyjść wieczorem niż zamulać przed książkami...
Avatar użytkownika
ZivoR
Amator
 
Posty: 12
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 12:39
Lokalizacja: Wyźrał , Liszki , Kryspinów , KRK <3

Re: Gimbaza i co dalej...?

Postprzez Bartdrift » 13 mar 2013, o 08:07

Wystarczy.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Poprzednia strona

Powrót do Początkujący

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości