kilka pytań.

Dział dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w driftingu.

kilka pytań.

Postprzez Pengii » 5 sie 2012, o 23:49

Witam ! od ponad dwóch lat interesuję się driftingiem , mam dopiero ukończone 16 lat ale już powoli myślę na jakie auto by powoli odkładać pieniądze.Przez ostatnie dwa lata miałem okazje pomagać w naprawię Skylin'a R33 z RB26DET i kilku innych autach takie jak S13 z front'em zmodyfikowanym na PS13 z SR20DET s14 no i z całkowicie innej beczki rozbierałem i składałem Porsche 911 Turbo z 89' r. co było dla mnie super doświadczeniem bo naprawdę dużo się napracowałem przy tym aucie...A więc myślę że jakąś tam wiedzę mam ale nie mówię od razu że złoże silnik z zamkniętymi oczami :lollol: przez jakiś czas mam oko na te autko , wiem że to automat w 1.8 ale sam przebieg mówi sam za siebie że buda może być zdrowa bo po samej lakierce widzę że się bardzo ciekawie prezentuje - http://www.manxads.com/?Title=BMW-e30-3 ... ngId=67178

na początku kochałem się w silnikach RB ale przez te dwa lata mój starszy znajomy wyciągał swojego RB'ka ze 3-4 razy bo cały czas coś źle było zrobione przez jego mechanika ;) trochę się naczytałem o różnych budowach i opinii na temat tych silników i od tamtej pory bardzo podobają mi się silniki JZ.

Pomijając te małe robótki z kablami itp czy dałoby radę wcisnąć ten silnik bez większych modyfikacji grodzi itd ??? wiem że jest kilka takich beciar które śmigają z takimi silnikami i rwą jak szalone ... wiem że "mounty" czy mocowania do silnika musiałyby być robione samemu lub u jakiegoś gościa z dobrym sprzętem żeby zrobił to jak należy..

Druga opcja to dobrze znana S13 , opcji troche jest ale te dwa auta akurat podobają mi się najbardziej jeżeli chodzi o szybkie driftowozy ;) podzielcie się swoją wiedzą , może się czegoś nowego nauczę na ten temat :D
Pengii
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 19:20
Lokalizacja: Isle Of Man

Re: kilka pytań.

Postprzez fryzjer » 6 sie 2012, o 00:11

pytasz czy się zwierzasz?
wystarczy poczytać - dział projekty
Avatar użytkownika
fryzjer
Touge Drifter
 
Posty: 431
Dołączył(a): 28 wrz 2008, o 11:33
Lokalizacja: EU

Re: kilka pytań.

Postprzez Pengii » 6 sie 2012, o 00:19

słuchaj , pisze tak żeby se ludzie nie myśleli że jestem jakimś dzieciakiem który był raz na zawodach driftingowych i chcę się w to bawić...a co do działu to już paczeee ;)
Pengii
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 19:20
Lokalizacja: Isle Of Man

Re: kilka pytań.

Postprzez Reth » 6 sie 2012, o 00:41

Wszystkie odpowiedzi znajdziesz na forum.
Temat zamykam.
Avatar użytkownika
Reth
Touge Drifter
 
Posty: 956
Dołączył(a): 4 sie 2009, o 01:16
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Początkujący

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron