od ilu lat driftować [polaczony]

Dział dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w driftingu.

Re: Od ilu lat można startować na zawodach ?

Postprzez Ray » 8 kwi 2012, o 12:58

Można startować i w wieku 12 lat (w Irlandi bodajże Mckeever ma 14). Kwestia dogadania z organizatorami, bo nie ma określonego wieku.
Avatar użytkownika
Ray
Touge Drifter
 
Posty: 1526
Dołączył(a): 24 lip 2009, o 15:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: Od ilu lat można startować na zawodach ?

Postprzez RB20DETT » 11 kwi 2012, o 18:30

można startować na zawodach nie mając ukończonych 18 lat tylko potrzebna jest zgoda organizatorów danych zawodów a i nie wiem czy też jakiś papier od opiekuna bądź rodzica ale co do tego to nie jestem pewien
Avatar użytkownika
RB20DETT
Clutch Burner
 
Posty: 29
Dołączył(a): 10 lip 2011, o 12:43
Lokalizacja: Piotrków

Re: Od ilu lat można startować na zawodach ?

Postprzez KPS » 14 kwi 2012, o 13:11

181cm wzrostu. A moc auta ma w tym momęncie znaczenie ?
KPS
Clutch Burner
 
Posty: 36
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 21:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Od ilu lat można startować na zawodach ?

Postprzez Matdrift » 14 kwi 2012, o 15:10

Moc nie ma znaczenia , samochód ma spełniać wymogi regulaminowe . Jak kolega wyżej napisał , potrzebna jest zgoda opiekuna prawnego / rodzica i zgoda organizatora zawodów.
Matdrift
Touge Drifter
 
Posty: 311
Dołączył(a): 6 mar 2008, o 15:46
Lokalizacja: Gliwice

Re: Od ilu lat można startować na zawodach ?

Postprzez Ray » 19 kwi 2012, o 19:43

Wymogów wzrostu nie ma, ale dobrze żebyś widział nad kierownicą :P
Avatar użytkownika
Ray
Touge Drifter
 
Posty: 1526
Dołączył(a): 24 lip 2009, o 15:44
Lokalizacja: Szczecin

Od ilu lat mozna startowac w drifcie

Postprzez mateuszek13 » 20 maja 2012, o 15:57

cześć jestem nowy jak juz byl taki temat to sory ale mam pytanko związane od którego roku życia można startować w drifcie i czy to jest płatne z góry dzięki za odpowiedz pozdro :D
mam jeszcze jedno pytanko czy bmw 5 z silnikiem 5 litrowym v12 300 konnym można już driftować?
a może byc tak ze organizator sie niezgodzi zebym brał udział ?
mateuszek13
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 maja 2012, o 15:51
Lokalizacja: lisia góra

Re: Od ilu lat mozna startowac w drifcie

Postprzez Mariusz vel Tata ;) » 20 maja 2012, o 18:53

mateuszek13 napisał(a):cześć jestem nowy jak juz byl taki temat to sory ale mam pytanko związane od którego roku życia można startować w drifcie i czy to jest płatne z góry dzięki za odpowiedz pozdro :D
mam jeszcze jedno pytanko czy bmw 5 z silnikiem 5 litrowym v12 300 konnym można już driftować?
a może byc tak ze organizator sie niezgodzi zebym brał udział ?

przeczytaj od poczatku viewtopic.php?f=10&t=10409#p128880
Mariusz vel Tata ;)
moderator
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 15:25
Lokalizacja: Belgia

Re: od ilu lat driftować [polaczony]

Postprzez Jendras525 » 17 lip 2012, o 23:23

Ja terz narazie maluchem ale nie bisem driftuje tylko zwyklym i nie zaliczylem dachu tylko w drzewo walnalem z kolega :grin: teraz go do porzadku doprowadzam i do zimz zdaze :) i na suchym nie mialem problemow ale nie ukrywam ze lepiej lata w deszczu
P.S. sory za bledy ort. ale mam niemieckiego kompa narazie
Jendras525
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 lip 2012, o 12:48
Lokalizacja: Polska

Re: od ilu lat driftować [polaczony]

Postprzez Norbi1997 » 6 wrz 2012, o 18:36

Może trochę odkopię. Mam 15 lat. :drift:
Tak jak kolega tam, planuję w zimę kupić auto do driftu(zobaczymy czy bd to można nazwać driftem)hehe. Samochodem jeździłem odkąd dosięgałem do pedałów . 5 lat jak automatem , 6 lat ja manualem, Często szłyszę ,że jeźdzę lepiej niż ludzie ,którzy mają prawko już długo czasu. Wracając do tematu. Wybór padł na E36. 2.0 lub 2.5 (zobaczymy co bd na runku) Wszystkie sprawy z samochodem bd załatwiał mój ojciec.- Mechanik. Auto według mojego planu bd. tak wyglądać.
Auto pomalowane w Czarny Mat.
Klatka bezpieczeństwa pomalowana na różowo. (własnoróbka)
Kubeł ,pasy,sportowa kiera. wybebeszony. Dolot . Kończowy wydech sportowy. Felgi i nerki na różowo, Hydrauliczny rękaw (też własnoróbka) ,Short Shifter potem dojdzie.
Myślę ,że na takim setupie sobie polatam ,bez przypałowo. Tylko problem na drodze jak policja złapie z tą klatką ,i innymi rzeczami. Jeszcze trzeba auto na 2 osoby potem zarestrować :rotfl: Co myślicie?
Norbi1997
Amator
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 wrz 2012, o 13:30
Lokalizacja: Poznań

Re: od ilu lat driftować [polaczony]

Postprzez BartekJ » 6 wrz 2012, o 21:00

Norbi1997 napisał(a):Może trochę odkopię. Mam 15 lat. :drift:
Tak jak kolega tam, planuję w zimę kupić auto do driftu(zobaczymy czy bd to można nazwać driftem)hehe. Samochodem jeździłem odkąd dosięgałem do pedałów . 5 lat jak automatem , 6 lat ja manualem, Często szłyszę ,że jeźdzę lepiej niż ludzie ,którzy mają prawko już długo czasu. Wracając do tematu. Wybór padł na E36. 2.0 lub 2.5 (zobaczymy co bd na runku) Wszystkie sprawy z samochodem bd załatwiał mój ojciec.- Mechanik. Auto według mojego planu bd. tak wyglądać.
Auto pomalowane w Czarny Mat.
Klatka bezpieczeństwa pomalowana na różowo. (własnoróbka)
Kubeł ,pasy,sportowa kiera. wybebeszony. Dolot . Kończowy wydech sportowy. Felgi i nerki na różowo, Hydrauliczny rękaw (też własnoróbka) ,Short Shifter potem dojdzie.
Myślę ,że na takim setupie sobie polatam ,bez przypałowo. Tylko problem na drodze jak policja złapie z tą klatką ,i innymi rzeczami. Jeszcze trzeba auto na 2 osoby potem zarestrować :rotfl: Co myślicie?

podstawowe pytanie to czy kase na to bedziesz miał, bo mało to nie wyjdzie :D

wszystko jest na tym forum, wystarczy poszukać
Avatar użytkownika
BartekJ
Touge Drifter
 
Posty: 150
Dołączył(a): 3 lip 2009, o 23:03
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: od ilu lat driftować [polaczony]

Postprzez Norbi1997 » 7 wrz 2012, o 19:08

Kasa najmniejszy problem ,tylko znaleść czas ;-(
Norbi1997
Amator
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 wrz 2012, o 13:30
Lokalizacja: Poznań

Re: od ilu lat driftować [polaczony]

Postprzez Sosen » 7 wrz 2012, o 21:26

Norbi1997 napisał(a):Może trochę odkopię. Mam 15 lat. :drift:
Tak jak kolega tam, planuję w zimę kupić auto do driftu(zobaczymy czy bd to można nazwać driftem)hehe. Samochodem jeździłem odkąd dosięgałem do pedałów . 5 lat jak automatem , 6 lat ja manualem, Często szłyszę ,że jeźdzę lepiej niż ludzie ,którzy mają prawko już długo czasu. Wracając do tematu. Wybór padł na E36. 2.0 lub 2.5 (zobaczymy co bd na runku) Wszystkie sprawy z samochodem bd załatwiał mój ojciec.- Mechanik. Auto według mojego planu bd. tak wyglądać.
Auto pomalowane w Czarny Mat.
Klatka bezpieczeństwa pomalowana na różowo. (własnoróbka)
Kubeł ,pasy,sportowa kiera. wybebeszony. Dolot . Kończowy wydech sportowy. Felgi i nerki na różowo, Hydrauliczny rękaw (też własnoróbka) ,Short Shifter potem dojdzie.
Myślę ,że na takim setupie sobie polatam ,bez przypałowo. Tylko problem na drodze jak policja złapie z tą klatką ,i innymi rzeczami. Jeszcze trzeba auto na 2 osoby potem zarestrować :rotfl: Co myślicie?


Nic siÄ™ nie przejmuj, jakoÅ› to bd :rotfl2:
Avatar użytkownika
Sosen
DRIFTER
 
Posty: 655
Dołączył(a): 31 gru 2007, o 13:07
Lokalizacja: Szczecinek

Re: od ilu lat driftować [polaczony]

Postprzez gimon-movies » 7 wrz 2012, o 21:45

Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: od ilu lat driftować [polaczony]

Postprzez bear » 12 wrz 2012, o 20:13

Widze ze niektorzy to zyja marzeniami xD
bear
Król Ronda
 
Posty: 61
Dołączył(a): 31 sty 2012, o 11:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: od ilu lat driftować [polaczony]

Postprzez TornRubber » 28 wrz 2012, o 11:08

Kiedy najlepiej zacząć? A no wtedy, gdy opanujemy swój samochód "od podszewki".
Nie od razu Rzym zbudowano. Głupotą jest wmawiać ludziom: Masz tyle i tyle lat - jesteś gotowy!
Niektórzy nigdy nie są gotowi, a np. taki Adaś Zalewski wydaje się, że jest wręcz urodzony do latania.

Najpierw poznaj swój samochód i go pokochaj. Daj mu czas na "dotarcie" i poczuj jego moc.
Tylko wtedy będziesz mógł tańczyć jak baletnica, będąc jednocześnie inspiracją dla wielu młodych ludzi.
Avatar użytkownika
TornRubber
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 10:38
Lokalizacja: Katowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Początkujący

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości